2733
2739
عنوان

نشتی کیسه آب در ۳۰ هفتگی😭

983 بازدید | 88 پست

سلام دوستای گلم امیدوارم حالتون خوب باشع

دوستان من فردا ۳۰ هفتم تموم میشه و وارد ۳۱ هفتگی میشم

دیشب ساعت ۲ نصف شب رفتم دسشویی و یهو اندازه یه مشت آب ازم ریخت بی رنگ و بی بو و بی اختیار

نفهمیدم چی بود همسرم میگف شاید ادرار بوده و نفهمیدی از طرفی هم به نشتی شک داشتیم

زنگ زدم به دکترم گف تست کن با پد اگه ادامه داره بیا بیمارستان اگه نه شنبه بیا مطب تست آمینوشور بگیرم ازت

الان داخل واژن آب میاد خیلی کم در حد دو سه قطره ولی بیرون نمیریزه وقتی دستمال میکشم مشخص میشه

امکانش هست نشتی باشه؟پس چرا ادامه نداشت مثل اون اول که یهو ریخت؟یا ادرار بوده؟

خیلی نگرانم😣😓نی نی تکوناش عالیهههه ولی

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

نوار بزار سرفه کن اگه خیس شد برو زایشگاه تست بده الان سر سری رد نکن

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پوشک،بذار چک کن

دیشب میخورد به پوشک خیلییییی کم در حد چند قطره ولی الان چیزی نمیاد فقط دستمال بکشم نم دار میشه دستمالم

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
نوار بزار سرفه کن اگه خیس شد برو زایشگاه تست بده الان سر سری رد نکن

نوارم دیشب خیس شد در حد چند قطره ولی الان تا دستمال نکشم چیزی نیست دستمال میکشم نمدار میشه

2738
چه رنگیه محض اختیاط پوشک بذار ابجی

بی رنگ

چشم😭دیشب که رفتم اون دنیا و برگشتم

الانم باز استرس دارم دارم لحظه شماری میکنم صبح بشه

من دوهفته نشتی داشت کیسه آبم نمیدونستم فکر میکردم لابد بچه فشار میاره جیشم میاد بعد دوهفته رفتم زایمان گفت خدا رحم کرده همه ی کیسه ابت تموم شده بچه چسبیده به بالای شکمت حالا شمام برو دکتر حتما

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
اگرم کیسه آب باشه نگران نباشید 

مگه میشه؟😔خیلی نگران دخترمم

۲۶ هفته ب بعد جنین کامل شده پس نگران نباش هر چی دکتر میگه انجام بده

ان شاءا... با دل خوش تو بغلت بگیریش😍💚🌹

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................

۲۶ هفته ب بعد جنین کامل شده پس نگران نباش هر چی دکتر میگه انجام بده

ان شاءا... با دل خوش تو بغلت بگیریش😍💚🌹

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
من دوهفته نشتی داشت کیسه آبم نمیدونستم فکر میکردم لابد بچه فشار میاره جیشم میاد بعد دوهفته رفتم زایم ...

چشم فردا صب قراره برم😔😔😔هوف