2733
2734
عنوان

بیاین توی این شب عزیز ....

235 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها 

شب تولد امام رضا(ع) هست 

بیاین هرکدوم یه صلوات بفرستیم و برای هم دعا کنیم 

اول من :

امیدوارم توی این شب عزیز یه خبر خوب بهتون برسه ❤

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

امیدوارم هر کسی بچه دار نمیشه بزودی بچه دار بشه❤️برا منم دعا کنین تو دلیم سالم و پسر باشه

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
الهیی گریه هات از سر خوشحالی باشه یه خبر خوب بشنوی و بگی وای خدا جون باورم نمیشه یعنی شد؟🙃😇

کاش برا من همچین چیزی اتفاق بیفته

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.
امیدوارم هر کسی بچه دار نمیشه بزودی بچه دار بشه❤️برا منم دعا کنین تو دلیم سالم و پسر باشه

جسارتا عزیزم بچه‌ی چندم‌تونه، که دوست دارید پسر باشه؟

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
جسارتا عزیزم بچه‌ی چندم‌تونه، که دوست دارید پسر باشه؟

بچه سوممه گلم دوتا دختر دارم آرزومه این یکی پسر باشه

امیدوارم که همتون هممون عیدی مونو بگیریم 

همه جوونا عاقبت بخیر و خوشبخت شن همه نووجونا موفق و پیروز باشن 

همه مریضا شفا بگیرن همه مستاجر ها خونه بگیرن همه منتظرا بچه دار شن همه زندگی پر از ارامش پر از اتفاقات قشنگ داشته باشن معجزه خدارو همیشه ببینن و تنشون سالم و دلشون شاد باشه 

بلند بگو آمین 

اگر میشه برای شفای بردار مریضم سلامتی خانوادم موفقیت خودم خواهرم عاقبت بخیریم دعا کنید 🥺💚🌱🌱🦋

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿

الهم صلی علی محمد و آل محمد

امیدوارم همه به خواسته هاشون برسن .. برا ماهم دعا کنین زودتر خونه دار بشیم  

یه مامان خسته...  خداجونم یعنی میشه ماهم خونه دار بشیم .. لطفا برا خونه دار شدنمون دعامون کنین
2706