2733
2734
من میخوام انشالا زایمان طبیعی داشته باشم لطفا بیاین از تجربتون بگین.راضی بودین؟ دکتر میاد بالا سرمون؟ محیط و بهداشت و پرسنلش و هر چی فک میکنید لازمه...ممنونم
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از چیش ناراضی بودی عزیزم
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
2742
آخه میگم طبیعی زورش مال زایمان کننده ست چه کاریه این همه پول بدی...ولی واقعا اگه مناسب نباشه میرم همون خصوصی..آخه اقوام اونجا بودن راضی بودن
ببین بارون جان ، بیمارستان دولتی خوبه ها .. اما رسیدگی خصوصی یه چی دیگه اس .. دولتی شلوغه پرستارا بی حوصله ترن ، اقوام بودن که زایمانشون اونجا بوده ،شنیدم محیطش تمیز و نوسازه و کارکنانش هم بدک نیستن ..حالا خود دانی حالا اگه بزنه و وسط زایش بگن باید سز بشی چی ؟ من خودم دوبار زایشم بنت الهدی بودم و شکر خدا راضی ام
امروز هم خوبم ... خیلی خوب ... ممنونتم خدا
عزیز این بیمارستان نیمه خصوصیه وسزارینم داره..طبیعی هشتصد تومنه و سزارین یک تومن...ایشالا بیممون جور شه که با خیال راحت برم خصوصی
2740
خانمای دیگه خواهش میکنم بیاین جواب بدین ...
ممنونم عزیییزم
نرگس جان امام حسین خوبه ها اما من که زایشگاهش رفتم برخورد خیلی تند پرستارا و بی توجهی شون خیلی اذیتم کرد ... جواب نمیدادن که هیچ .. از پرستارها و بیمارهای پایین شهری و شلوغ چی بگم! طوری که نامه داشتم از دکترم اونجا سز بشم همون روز که رفتارونو دیدم برگشتم و به همسری گفتم عمرا من دیگه پامو اینجا بذارم ! هرکاری میکنی بکن من خصوصی میرم !فرداش ناشتا رفتم بنت الهدی
امروز هم خوبم ... خیلی خوب ... ممنونتم خدا
منم خودم رفتم بیمارستان امام حسین رو تو ساعت ملاقات دیدم علاوه بر شلوغی و ... از یکی از کسایی که تازه زایمان کرده بود پرسییدم راضی بودی یا نه؟ گفت من دو تا بچه مو اینجا زایمان کردم اولی دکتر یادش شد جفت رو خارج کنه و وقتی منو اوردن تو بخش بخاطر دردی که داشتم پرستار فهمید و خارج کردن! گفت برای دومی هم گفتم دکترم رو عوض کنم باز بیام همینجا، سر دومی دکترم یک کم دیر رسید، پرستارا به من گفتن بچه رو نگه دار و زور نزن تا دکترت برسه، همین باعث شد بچه یک ربع بمونه و ریه اش (اگه اشتباه نفهمیده باشم) عفونت کنه و ببرنش تو بخش نوزادان! دیگه اینا رو که شنیدم سراغ کس دیگه ای نرفتیم و مستقیم راهمون رو به سمت بیرون بیمارستان کج کردیم!!! البته ظاهرا 5-6 سال پیش اوضاع بیمارستان خیلی خوب بوده و کسایی که رفتن راضی بودن ولی چیزی که من دیدم کاملا یک بیمارستان دولتی رو تداعی می کرد!
اللهم! انی استودعک قلبی؛ فلا تجعل فیه احدا غیرک..... (خدایا! من قلبم را به تو امانت میدهم، جز خودت، دیگری را در آن قرار مده)
2706