2752
2734
عنوان

همسرم میگه طلاهاتو بفروش

255 بازدید | 21 پست

خانما همسرم میگه النگوهاتو بفروش تابتونی خرج بارداری وهزینه سرکلاژو بدی بعد بهت برمیگردونم اما ب حرفش زیاد اعتماد ندارم شما جای من بودین میفروختین راهنماییم کنید لطفا

!!!!!😐

خودش نداره؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با توجه ب وضعیت مالی و اینکه چجوری ادمیه میشه رو حرفاش حساب کرد یا ن باید تصمیم بگیری

شاید تلخه و بی مزه ولی مست چشاتم:)حس میکنم برگشتم از وقتی ک تو پیدات شد:)
زندگی سخت شده  با این گرونیا خیلیا تو عذابن خودت میدونی شرایط زندگیتون چجوریه ما اینجا یه چی ...

درسته حرفت منم سر دوراهی موندم هم طلاهام برام عزیزه هم اینکه دلم براش میسوزه 

بعدش چی استارتر؟

فقط که هزینه های الانت نیست!

حالا نفروشی میخوای چیکار کنی!

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
میگه دستم خالیه

خرج دنيا اومدنش از الان بيشتره

اونموقع چيو بفروشي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بعدش چی استارتر؟ فقط که هزینه های الانت نیست! حالا نفروشی میخوای چیکار کنی!

هزار بار بش گفتم الان نمیخوام اقدام کنیم صب کن تا دستت یکم پر شه هی منو ترسوند باحرفاش هی بگو نمیخوام نمیخوام تا خدا بمون نده بسپار بخدا

2706