2752
2734

سرکه سیب خریدم ولی خونگی هست نمیدونم سرکه اش خوبه یا نه ولی بوش زیاد تند نیست.... دعا کنید با این زگیل هام محو بشن زگیل معمولی دارم 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ایمنی بدنتو ببر بالا محو میشن 

الان چند ساله هستن و بیشترمیشن

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
برای رفع صد در صدی زگیل  درخت مداد رو یه شاخه رو بکن بعد شیرشو بزن روی زگیلت  من خودم ام ...

درخت مداد چیه؟ 

ولله من سرکه یکو یک خریدن ..

س دونه ریز بغل واژه و مقعدم بود ..ی بار کرایو کردم 

بعد یکسال برگشت...دوبارع رفتم سرکه زدم ..یک هفته یا دو هفته طول میکشه ...شبا موقع خواب با پنبه و چسب بزن تا صبح بمونه هر شب ..پنبه رو خیس کن...ممکنه تاول بزنه یا تیر بکشع استخونت ولی اثرش عالیه..نگران تاول نباش خوب میشع...خودشون سیاه میشن میوفتن

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بانخ ببنددد بعد چن روز میوفتن

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
ولله من سرکه یکو یک خریدن .. س دونه ریز بغل واژه و مقعدم بود ..ی بار کرایو کردم  بعد یکسال بر ...

من سرکه خونگی گرفتم 30 تومن بود بنظرت همون خوبه 

بانخ ببنددد بعد چن روز میوفتن

آخه اونقدر بزرگ نیس که با نخ بسته بشه