2737
2734
توی وبلاگ گیس گلابتون با اسمش اشنا شدم برای کسی میخوام 35 سالشه دختره و روانشناسی خونده خیلی جالبه برنامه همسریابیشون خواستم ببینم میشناسید این سمینارو

سمینار صندلی های سفید(انتخاب همسر بصورت حضوری)

این سمینار روشی کاملا علمی- کاربردی است که به منظور انتخاب همسر توسط آرمان داوری طراح دوره جامع ازدواج موق در کشور طراحی شده است.

بر خلاف سنوات گذشته، در سال 91 سمینار های صندلی سفید از نظر سنی و در مواردی تحصیلی و حتی سابقه ازدواج تفکیک شده است. اگر چه برخی از سمینار ها ویژه عموم می باشد. ترجیحا متقاضیان ازدواج در سمینار مربوط به خود شرکت نمایند اگر چه می توانند در سمینار صندلی های سفید ویژه عموم یا هر سمینار دیگری نیز شرکت نمایند.بدیهی است اگر در سمینار هماهنگ با شرایط خودتان شرکت نمایید شانس بیشتری در یافتن همسر دلخواه خواهید داشت.

علاقه مندان می توانند در این سمینار بصورت حضوری همسر دلخواه خود را انتخاب ،بلافاصله با او مذاکره نمایند. بدیهی است پس از طی مراحلی و همچنین انجام مشاوره قبل ازدواج گام های رسمی مطابق سنت خانواده ها برداشته خواهد شد. و در این مسیر از خانواده ها نیز کمک گرفته خواهد شد.

از پدران یا مادر ان دعوت می شود فرزند خود را همراهی نموده و در سمینار صندلی های سفید نیز حضور داشته باشند. ( بویژه اگر فرزند دختر آنها زیر 25 سال باشد) پدران یا مادرانی که فرزند خود را همراهی نمایند مهمان موسسه محسوب شده از آنها ورودیه ای دریافت نخواهد شد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیوه اجرای سمینار صندلی های سفید بطور خلاصه:

در این سمینار به هر کدام از شرکت کنندگان یک کد اختصاص داده می شود . شرکت کنندگان در این سمینار ضمن اعلام کد خود، مشخصات خود و مشخصات همسر دلخواه خود را اعلام می نمایند.

در صورتی که هر شخص تمایل داشت با هر کدام از کد های حاضر در سمینار تحت نظر موسسه سایه های ماندگار مذاکره نماید. مراتب را همانجا به کارشناسان موسسه اعلام می نماید.کسی که به او رای داده شده می تواند یکی از گزینه های زیر را انتخاب و اعلام نماید.

گزینه1- هم اکنون مذاکره می نمایم .

گزینه 2- متعاقبا در محل موسسه مذاکره می نمایم

گزینه 3- من نیاز به فکر کردن دارم و در صورتی که جوابم مثبت بود تا 48 ساعت دیگر جواب خود را به موسسه اعلام می کنم.

مکان:تهران-پل سید خندان- خیابان بنی هاشم- بالاتر از پمپ گاز- کوچه شهید طبری- سرای محله کاظم آباد- سالن اجتماعات

ویژه کلیه افراد مجرد ، متارکه کرده و کسانی که همسر آنها فوت شده است.

این سمینار فقط ویژه ازدواج دائم است و به هیچ وجه ارتباطی به ازدواج موقت یا دوست یابی ندارد.

طبق تجارب گذشته تقریبا همه شرکت کنندگان در این برنامه حضور فعال خواهند داشت. افراد کنجکاو می توانند ضمن پرداخت ورودیه به عنوان ناظر در سمینار صندلی های سفید شرکت نمایند.اعلام مشخصات خود و همسر آینده در این سمینار الزامی نیست.

مکان:تهران-پل سید خندان- خیابان بنی هاشم- بالاتر از پمپ گاز- کوچه شهید طبری- سرای محله کاظم آباد- سالن اجتماعات

مرکز اطلاع رسانی سمینار ها گویا 24 ساعته :02122494196

در صورتیکه نام شهر محل سکونت خود را به 200097279 پیامک نمایید برنامه های موسسه بطور دائم به گوشی همراه شما ارسال خواهد شد.

مشاوره تلفنی ویژه شهروندان استان تهران و البرز و با تلفن های ثابت : 9092301599

جهت ثبت نام کافی است 15 دقیق قبل از شروع سمینار در محل حاضر شوید.
2728
2740
بچه ها منم شنیده بودم قبلا
نمی دونم یعنی خوبه؟
یعنی بریم؟
مردان درمسیرعشق به وسعت نامتناهى نامردند، گدایی عشق می کنند، تا زمانى که به تسخیر قلب زن مطمئن نیستند، اما همین که مطمئن شدند، نامردى را در حد مردانگى انجام می دهند. (دکترشریعتى)
نمیدونم سایت گیس گلابتون رو میخونید یا نه اگه نمیخونید حتما یه سر بزنید دکتره و خیلی برنامه های جالبی توی سایتش داره اون در مورد این سمینار نوشته بود و چند نفر که اونجا با هم اشنا شدن منم اونجا اشنا شدم البته باا اسم سمینار نه با همسرم
آره من قبلا سایت گیس گلابتون رفتم
مردان درمسیرعشق به وسعت نامتناهى نامردند، گدایی عشق می کنند، تا زمانى که به تسخیر قلب زن مطمئن نیستند، اما همین که مطمئن شدند، نامردى را در حد مردانگى انجام می دهند. (دکترشریعتى)
انجل یعنی شما هم اونجا آشنا شدی؟