2733
2734
عنوان

سمینار صندلی سفید(همسر یابی) تا حالا کسی شرکت کرده نتیجه گرفته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 8090 بازدید | 22 پست
نمی دونم کسی فهمید به منم بگه
مردان درمسیرعشق به وسعت نامتناهى نامردند، گدایی عشق می کنند، تا زمانى که به تسخیر قلب زن مطمئن نیستند، اما همین که مطمئن شدند، نامردى را در حد مردانگى انجام می دهند. (دکترشریعتى)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من از زمانی که ایشون وبلاگ نویس بود نوشته هاشو میخوندم،الانم که سایت گیس گلابتون رو دارن.خود ایشون هم توی این سمینار شرکت کرده،حتی بعد از ازدواج وبه عنوان دوست اقای داوری.چون در زمان تجرد یه بار با دوستش به موسسه ازدواج ارمان داوری رفته بودن تا با یه گزینه مناسب برای ازدواج اشنا شن،اقای داوری هم یه نگاهی به این دوتا و فرمی که پر کرده بودن میندازه و میگه شما دوتا ازدواج بکن نیستین.اونا هم ناراحت میشن ومیرن وسالها بعد گیس گلابتون در استانه چهل سالگی به سمینار اقای داوری میره وبعد هم که ازدواج میکنه(اون دوست قدیمیش هنوز مجرده) .نظر خانم دکتر این بود که اگرچه ممکنه گزینه های مناسب رو الزاما نشه توی سمینار صندلی سفید پیدا کرد ولی کمک میکنه تا تو یه فضای سالم،بتونن با هم تعامل کنن،با ادمهایی شبیه به خودشون اشنا شن ویه مقدار اعتماد به نفسشون رو بالاببرن.به نظر من حضور توی این جور فضاها خیلی خوبه ضمن اینکه این مجموعه داره توسط کسی رهبری میشه که ادم اگاهیه و دقیقا میدونه که داره چیکار میکنه.
2731
با سلام من 28 سالمه و از نظر جنسی بسیار فعال هستم و از نظر دیگه چون ادم مذهبی و مقیدی هستم چند بار به دنبال ازدواج موقت گشتم تو همه سایت ها اما موردی پیدا نشد یا همه فقط برای پول بودن که من توانایی مالیم اجازهخ نمیداد و چون دانشجو هستم و دارای شرایط سخت ازدواج دایم هم اصلا برام میسر نیت چندین بار دکتر رفتم اما داروهای انها هیچ اثری بر روند نداشت البته تقاضای داروهای قویتر کردم که دکترها قبول نمی کنند و فقط با نصیحت پدرانه بدون در نظر داشت شرایط یه طوری خودشونو خلاص میکنند و در حال حاضر بر روی روحیه ام بسیار تاثیر منفی گذاشته به طوری که بعضی شبها خواب ندارم وفقط به ورزش میپردازم ،خواهشم اینه که راهنماییم کنید یا لااقل دارویی معرفی کنید تا من برای همیشه از شر این احساس خلاص شم با تشکر
2740