2737
2734

من اون عمه هستم😔 هیچی نگفت بچه ها رو ول کرد رفت بعد برادرم زنگ زده می گه بهش گفته بیا تکلیف منو روشن کن 😔 سه تا بچه . کوچیکه سه سالش نشده پوشکی هست الان بیدار شد از بس مادرش رو صدا کرد نفس ش رفت هق هق کرد دوباره خوابش برد حتی آب از دستم نخورد منو میزد کنار. بزرگه ۸ سالشه از ساعت دو تا حالا خوابیده بدون خوردن آب و غذا. 😔

چه برادر بدی داری...کاش زنگ میزدی به مادرشون

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه پدرو مادر بی عاطفه ای که سر لجبازی با هم طفل معصومو اواره و اسیر میکنن دلم کباب شد واسه بچه ها

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2740

یک دونه ۴ ساله هم هست هم سن دخترم همش با دخترم دعواشون میشه دخترم هم امروز اینقدر جیغ کشید و آنقدر گریه کرد اخه اگر یک بار من طرف دختر برادرم رو بگیرم اون ناراحت میشه و جیغ و گریه. همش تک بوده عادت نداره .

عزیزم إن شاالله حل میشه اونها الان تو بحران هستن فقط سعی کن جو بحرانی تر نشه با حرف یاعملی 

خدا خیرت بده 

بعد هم بهشون توصیه کن مشاوره خوب بزن

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️