2752
2734
عنوان

اگه افسرده ای بیا دور هم باشیم😢

434 بازدید | 78 پست

فقط همین.. 

اگه تو هم افسرده ای بیا بگو فکر میکنی چی تو رو به اینجا رسونده؟؟

خودم میگم منو بی درک بودن آدم ها و اینکه هر مشکلی داشتم بهم گفتن اصلا مشکل نیست و مشکل فلانی بزرگ تره 

خیلی زیاد مقایسه شدم از طرف مامانم تو دوران نوجوانی 

همسرمم اصلا اونی نبود که توافق کرده بودیم 

خانواده همسر هم شدییییید حرف بیار ببر و دو رو و دو بهم زن!!! خودشونم تائید می کنن بعضی از اعضای خانواده بد اخلاق و اینا هستن.

حالم حسابی بده خیلی زیاد😭

تو فکر میکنی دلیلش چی بوده؟

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕

یه اتفاق سال ۹۹ که کم کم باعث شد مشکوک شم به دوقطبی. که باعث بیشتر از ۵ بار خودکشی شد

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه اتفاق سال ۹۹ که کم کم باعث شد مشکوک شم به دوقطبی. که باعث بیشتر از ۵ بار خودکشی شد

من اصلا نمیتونم خودکشی کنم هزار بار بهش فکر کردم 

هیچکس درکم نمیکنه. حتی شوهرمم صدبار بهش گفتم افسرده ام ولی اهمیت نمیده

درمان نداره؟

بعضیا میگن پیدا شده اکثرا میگن شرایط مادام العمر. دومی درست تره تا اولی

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆

خب یکیش نبود پول . چون عرضه شو داشتم پیشرفت کنم تودمو بالا بکشم . اما پول لازم بود و نداشتم .

دومی مقایسه خانوادم . به صورتی که فکر میکردن تموم دخترای مردم باهوش و باسیاستن و من هیچی حالیم نیست .

و....

حمایت نکردن خانوادم برای رسیدن به اهداف و خواسته هام .حداقل اهدافی که پول لازم نبود .

سوم هر کسی اومد حرفی پروند نذاشتن جوابشونو بدم لهشون کنم بزنم تو دهنشون دلم خنک شه و تو مغزم خودخوری نکنم و حرص نکشم (فامیلامو میگم جواب دندون شکن داشتم خانوادم نذاشتن بگم زد به اعصابم ) در حالی که همون فامیلا خودشون پر بیب و ایرادن 

.
من اصلا نمیتونم خودکشی کنم هزار بار بهش فکر کردم  هیچکس درکم نمیکنه. حتی شوهرمم صدبار بهش گفتم ...

من زیاد کردم. اوایل میترسیدم دیگه ترسم ریخت

به نظرم آدم به تنهایی نمیتونه از پسش بربیاد. اطرافیان در بیماری های روحی خیلی موثر هستن متاسفانه! ای ...

دوقطبی نیاز به روانپزشک داره چون هر تغییر رفتاری دوقطبی به حساب نمیاد. و معمولا اتفاقات بد و سانحه عاملشن

منم حس میکنم دارم

راستیتش طبق تحقیقات خودم، هر تناوب رفتاری دوقطبی به حساب نمیاد. معمولا اگه ما بیشتر ۱ هفته حالمون خوب یا بد باشه و بعدش برای یه مدت بیشتر از ۱ هفته برعکس باشیم و ادامه پیدا کنه این روند ها دوقطبی میشه که اونم باید روانشناس تشخیص بده‌. شرط مشکوکیت هم داشتن حد اقل یک دوره شیدایی هست

خب یکیش نبود پول . چون عرضه شو داشتم پیشرفت کنم تودمو بالا بکشم . اما پول لازم بود و نداشتم . دومی ...

منم دردم با خانواده شوهرم همینه. خیلی حرفا بهم میزنن با این تفاوت که من دیگه دارم جوابشون رو میدم ولی از این می سوزم که خانواده ام براشون مهم نیست با اینکه میدونن ولی اهمیت نمیدن بازم ارتباط برقرار میکنن. خانواده شوهر هم به همین دلیل حساب نمی برن و همچنان به من حرف میزنن

2706