2737
2734
عنوان

قرص مارولین

1468 بازدید | 11 پست

بچه ها سه روزه من دارم قرص مارولین میخورم برای کیستم از دیشب پوست بدنم مور مور میشه احساس گیجی دارم کسی تا حالا اینجوری سده

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج

[QUOTE=240461373]منم براکیستم ماه پیش خوردم یکماهه کیستم رفع شد۷سانتی بوداینماهم بهم دادگفت بخورم یوقت برنگرده[/QUOTE

شما عزیزم عوارض خاصی نداشتی من خیلی میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس چرادیرمتوجه شدی؟نترس رفع میشه ملورین برامن معجزه کرددکترم میگفت من فکرمیکردم کارت ب جراحی کشیده ب ...

میدونم سه ساله دارم با دارو گیاهی میخواستم رفع بشه نشد ...کلافه شدم از لک بینی . میدونی من از آمبولی میترسم برا همین از خوردن این قرصا میترسیدم یه فوبیای احمقانه ...شانس الان که با ترسم کنار اومدم دست پاهام گزگز میونه از دیشب 

میدونم سه ساله دارم با دارو گیاهی میخواستم رفع بشه نشد ...کلافه شدم از لک بینی . میدونی من از آمبولی ...

انشالله ک چیزی نیس گلم ولی خب این قرصام ب هرکسی نمیسازه ممکنه ازعوارضاش باشه یااینکه چربی یاقندداشته باشی

جدیداچکاب دادی؟

2738
انشالله ک چیزی نیس گلم ولی خب این قرصام ب هرکسی نمیسازه ممکنه ازعوارضاش باشه یااینکه چربی یاقندداشته ...

شما خونریزی هم داشتی؟   من خونریزی دارم  سونو  کیست  نشون داد  اونم  کوچیک 44 م م.    دکتر  بهم  مارولین داده  شش شب میخورم  هنوز قطع نشده