2733
2734
عنوان

مسمومیت بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1435 بازدید | 52 پست
باشه عزیزم 

تونستی به ما هم تز حالت بگو

خدا به همراهت

انقد بخاطر گفتن حرف حق قطع دسترسی شدم‌که دیگه هیچ شماره ای تو خانواده نمونده باهاش عضو نشده باشم.پس دوست عزیزی که تحمل نظر مخالف نداری ؛ هرچی میگی واسه خودت محترم دیگه‌ هیچ اعتراضی به سخنان گهربارتون ندارم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوشبحالت. تقریبا نه ماه رو تموم کرده بودی. بعد از زایمان که عوارض نداره؟ مشکلی نداشتی؟ نی نی چطور؟&n ...

اره ولی یه هفته همش  حالت تهوع سردرد داشتم ک ازمایش میدادم نرمال بود فشارمم پایین بود سرم میزدن بهم بعد یهو اینجور شدم نه خداروشکر عوارضی نموند ک گفتن ممکنه فشار بالا بمونه پسرمم سالمه شهریورمیشه ۶ سالش

منم مسمومیت بارداری داشتم ۳۶ هفته ختم بارداری داد و زایمان کردم

عزیزم میدونم مال خیلی وقت پیشه... ولی منم شرایطم مث اون زمان شماست و خیلی نگرانم و حالم بدع. منم با فشار بالا و دفع پروتیین زایمان کردم. الان ۱۴ روز از زایمانم میگذره اما هنوز ادرارم کف الوده و فشارامم بالاس. هرروز میرم دکتر ولی چیز خاصی نمیگن. شما بعد زایمان کی فشارات و دفع پروتیینت نرمال شد؟؟ دکتر میرفتی یا پیگیری خاصی میکردی؟؟ من افسردخ شدم از نگرانی

عزیزم میدونم مال خیلی وقت پیشه... ولی منم شرایطم مث اون زمان شماست و خیلی نگرانم و حالم بدع. منم با فشار بالا و دفع پروتیین زایمان کردم. الان ۱۴ روز از زایمانم میگذره اما هنوز ادرارم کف الوده و فشارامم بالاس. هرروز میرم دکتر ولی چیز خاصی نمیگن. شما بعد زایمان کی فشارات و دفع پروتیینت نرمال شد؟؟ دکتر میرفتی یا پیگیری خاصی میکردی؟؟ من افسردخ شدم از نگرانی

اره ولی یه هفته همش  حالت تهوع سردرد داشتم ک ازمایش میدادم نرمال بود فشارمم پایین بود سرم میزدن ...

عزیزم میدونم مال خیلی وقت پیشه... ولی منم شرایطم مث اون زمان شماست و خیلی نگرانم و حالم بدع. منم با ...

سلام عزیزم 

من همون تو بیمارستان  روز سوم که آزمایش دادم همه چی نرمال بود بعد مرخص شدم   ان شاالله که چیزی نیست مهم دکتر هست که تایید کنه مشکلی نداری  افسردگی بعد زایمان که هست سعی کن به خودت فشار نیازی ناراحتیت خودش باعث میشه فشارت نیاد پایین