2752
2734
عنوان

مسمومیت بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1435 بازدید | 52 پست
برامنم دعاکن انتقال جنین دادم دعاکن مثبت شه ومنم مامان شم

انشالله 

فقط به خودت استرس نده. توکلت به خدا باشه. داروهاتو سر وقت مصرف کن. 

خدایا شکرت. دخترم همه زندگی و امید منو باباشه
دکترم شنبه صبح میرم. اول صبح سونو دارم باز با جواب آزمایش برم جایه دکتر

نه شنبه خیلی دیره امروز حتما برو زایشگاه بیمارستان

کدوم شهری؟

انقد بخاطر گفتن حرف حق قطع دسترسی شدم‌که دیگه هیچ شماره ای تو خانواده نمونده باهاش عضو نشده باشم.پس دوست عزیزی که تحمل نظر مخالف نداری ؛ هرچی میگی واسه خودت محترم دیگه‌ هیچ اعتراضی به سخنان گهربارتون ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشهد. یعنی میگه عددش بالاست خیلی؟ 

دکترت کیه؟کدوم بیمارستان واسه زایمان قرار بری؟

از برگه آزمایشت یه عکس بده

انقد بخاطر گفتن حرف حق قطع دسترسی شدم‌که دیگه هیچ شماره ای تو خانواده نمونده باهاش عضو نشده باشم.پس دوست عزیزی که تحمل نظر مخالف نداری ؛ هرچی میگی واسه خودت محترم دیگه‌ هیچ اعتراضی به سخنان گهربارتون ندارم.
ببین عزیزم امروز حتما باید ویزیت بشی چه کطب دکترت چه بیمارستان احتمالا بستری بشی و تحت نظر باشی چند ...

دکترم گوشیشو جواب نمیده

دکترم گوشیشو جواب نمیده

عکس برگه آزمایش رو بذار اینجا

دکترت کیه؟کدوم بیمارستان واسه زایمان قرار بری؟ از برگه آزمایشت یه عکس بده

دکتر سالاری. بیمارستان جوادالائمه. سزارین برگه داده بود برای 5 تیر

ببین عزیزم دفع پروتئینت خیلی بالاست

بدون استرس و نگرانی الان پاشو برو اورژانس بیمارستانی که قرار بوده زایمان کنی یا اگه هنوز جایی مشخص نکردی بیمارستانی که دکترت میره اونجا

اونا خودشون با دکترت تماس میگیرن و کارهای لازم رو انجام میدن

منم مشهدم.دکترت کیه؟

دکتر سالاری. بیمارستان جوادالائمه. سزارین برگه داده بود برای 5 تیر

خب برو همون جوادالائمه قسمت زایشگاه خودشون با دکتر صحبت میکنن و هماهنگ میکنن

فقط پشت گوش ننداز الان برو

2706