2737
2734
یازده ماه هست و یک دندان بالاش هم زده بیرون روز سه شنبه اون هفته تب و استفراغ داشت ک دکتر بردمش شیاف و قطره بروفن و سفکسیم داد شیاف رو ک دو بار براش گذاشتم تبش خوب شد و دو روز بعد کاملا خوب شد اما از جمعه باز تب شدید داره ک با شیاف و بروفن هم پایین نمیاد پاشورشم میکنم فایده نداره دو روز اسهال بود دو روز یبوست امروز دفع کرد ولی همینجور تب و بیقراری شدید داره توروخدا کمک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین بعضیا میگن دندون تب و استفراغ نداره درصورتی که یکی ازخواهرای من واسه هردندون میوفتاده اسهال و استفراغ و تب، پسرخودمم علایم کامل سرماخوردگی روداشت
بر نارفیقان شرم باد
2731
2740
عزیز یک مقدار برگ بید با اویشن را بریز داخل اب جوش و بگذار روی گاز شبانه روز زیرش روشن باشه تب قطع می شه اگر بتونی داخل ارام پز بریزی بگذاری داخل اتاقش بهتره اگر سرماخوردگی و عفونت باشه قطع می شه اگر نشد حتما باید بررسی کنید ممکنه عفونت حاد باشد
دختر من پارسال همینجوری شد بستری شد بینارستان ویروس بود تب 39 درجه به بالا و تهوع و استفراغ تا یه هفته مرخص شد دوباره فرداس تب بالا و ... بستری شد یه هفته دوباره بود تا اینکه حالش خوب شد مواظب باش اب بدنش کم نشه شیر ال 110 مخصوص اسهال هست ولی اول تهوع اش را مواظب باشه تب را هم تن شویه کن نه پاشویه
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
2706