2733
2739

دکتر به دخترم آموکسی سیلین ۲۰۰ هر دوازده ساعت پنج میل تجویز کرده بود 

تموم شد داروش ولی عفونتش نه. حالا چند جا رفتم فقط ۲۵۰ داشتن اونو چقدر باید بدم هر چند ساعت؟ 

مگه ۲۵۰ قوی تر نیست؟ مسول داروخونه گفت هر ۸ ساعت! دکترم هم تا شنبه نیست بپرسم ازش

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
همون هر ۸ ساعت بده زود خوب شه،،،حتما قشنگ سر ساعت ندادی وگرنه خوب میشد عزیزم

اره بخاطر تولدش یه چند روز سرم شلوغ بود ندادم 

آخه رو بطری اون قبلی نوشته بود روزی دوبار استفاده بشه واسه همین نگرانم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظرم اصلا دیگه آموکسی سیلین بهش نده. چون هر دارویی که به بچه میدین باید 5 روز بیشتر نشه. اگه میتونین ببرین یه دکتر دیگه. مخصوصا آنتی بیوتیک اصلا نباید سرخود مصرف کرد مقاومت دارویی ایجاد میکنه و دخترتون دیگه بدنش به آنتی بیوتیک جواب نمیده 

2728
اره بخاطر تولدش یه چند روز سرم شلوغ بود ندادم  آخه رو بطری اون قبلی نوشته بود روزی دوبار استفا ...

طوری نمیشه عزیزم نگران نباش،،اون اول حتما عفونت زیاد نبوده دکتر گفته هر ۱۲ ساعت،،الان طولانی شده همون ۸ ساعت دقیق بده ک زود خوب شه

یابن الحسن روحی فداک❤متی ترانا و نراک🥺
به نظرم اصلا دیگه آموکسی سیلین بهش نده. چون هر دارویی که به بچه میدین باید 5 روز بیشتر نشه. اگه میتو ...

جریانش مفصله ... متخصص بیهوشی گفت دو هفته بده😶 قراره دخترم برا کار دندانپزشکی بیهوش بشه برا همین آزمایش دادیم دیدیم عفونت داره قرار شد دو هفته بدم بعد دوباره آزمایش بده اگه عفونت نداشت بقیه کارا رو کنیم

2738