2737
2734
سلام دوستان
من خودم فروشنده سیسمونی هستم
یعنی تو مرکز پخش سیسمونی کار میکنم و از قیمت عمده اجناس با مارک های مختلف تریبا با خبرم
قیمت های دوست عزیزمون هانیه جان
بسیاااااااااار نزدیک به قیمت عمده هست و کیفیت اجناسشون هم عالییییییییییه
من خودم بچه ندارم اما اگه بچه داشتم،حتما لباسهای فصل بچه ام را از هانیه جان میگرفتم چون از قیمت و کیفیتش مطمئن هستم
در هر صورت امیدوارم همه فروشندگان عزیز تو کارشون منصف و موفق باشند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهاره ه ه جون هر چند به پای قیمتای شما نمیرسه چون عمده میارید ومستقیم..ولی ممنون از نظر لطف شما..
انشالله زودتر نی نی دار بشی ...میشی مشتری خودم...قربونت

تارا جون شما هم لطف داری دوست خوبم انشالله نی نی به سلامتی دنیا بیاد
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=21635
کلوپ فروش
2731
سلام منم بارها از رویا جون خرید کردم میتونم با اطمینان کامل بگم که خیلی جنسهاشون عالیه و ازشون خیلی راضی هستم.حتی دوستای من وقتی لباسهای بچه هام و میبینن که از رویا جون خریدم میگن تو از کجا لباس میخری که اینقدر قیمت مناسب و خوبه فکر نکنید میخوام تبلیغ بکنم خداییش جنساش نسبت به بقیه جاها خیلی مفته
یک صلوات میفرستی؟
هانیه جون والله راست میگم مثلا اون 3تیکه که برای جاریم کادو خریدم فکرشم نمیکردم که اینقدر قشنگ باشه و جنسش خوب باشه شما عکسهایی که تو وبلاگ گذاشتی خوب نگرفتی من هر وقت ازتون خرید کردم بعد که بدستم رسیده دیدم خیلی بهتر از عکسشون هستن.کاش یکم کیفیت عکسها را بهتر میکردید
یک صلوات میفرستی؟
میگم به جاریت گفتی چندخریدی تووبلاگ قیمتش بود که!!مگه کادو نبود هههههههه
نمیدونم چرا دوربینم خوب نمیگیره...دعا کن یه پولی دستم بیاد یه گوشی یا دوربین مدل بالا بگیرم عکسام با کیفیت بشه....
خدایی من عاشق اون سه تیکه ام..کاش دختر داشتم خودم..
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=21635
کلوپ فروش
2738
من نگفتم چند خریدم ولی داشت وبلاگت و میدید خودش قیمت و دید میگه چه مفت خریدی.چون جاریم هم فقط مارک میخره.اتفاقا خودم هم به جاریم گفتم اگر دختر داشتم اینو به تو نمیدادم هههههههههههههخخخخخخخخخخخخخخخ
یک صلوات میفرستی؟