2737
2734
عنوان

از شوهرم متنفرم

354 بازدید | 12 پست

انگار منو نمیبینه. مثال میزنم، مثلا از صبح رفته بودیم خونه پدرش، با همه میگه میخنده مخصوصا خواهر و مادرش، با خواهرش کلی حرف میزنه شوخی میکنه وقتی میرسیم خونه دراز میکشه یه جا میگه من خستم دارم میمیرم. نه حرف نه شوخی هیچی، با بچه حرف میزنه ها اما با من نه. رفته رفته دارم ازش سرد تر و متنفر میشم. دلم ازش زده شده حس میکنم

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احتمالا ازت دلگیره...بهت نمیگه

یا مثلارفتاری دیده ازت سرد شده

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
بهش احساساتو و خواسته اتو بگو

وقتی میگم دعوا میشه میگه تو حسادت میکنی و خوشت نمیاد از اونا و خب اگه اینطوره با من نیا اونجا بزار تنها برم!

احتمالا ازت دلگیره...بهت نمیگه یا مثلارفتاری دیده ازت سرد شده

شاید

حس میکنم سرد شده و بی محبت

وقتی میگم دعوا میشه میگه تو حسادت میکنی و خوشت نمیاد از اونا و خب اگه اینطوره با من نیا اونجا بزار ت ...

نگو چرا با بقیه میگی و میخندی بگو چرا با من حرف نمیزنی و شوخی نمیکنی مگه نمیدونی زنا نیاز به حرف زدن تا هر چی دیگه؟ من زندگیمو دوست دارم اما یک رابطه نیاز به مراقبت داره

2740
شاید حس میکنم سرد شده و بی محبت

شایدم پرش میکنن

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
نگو چرا با بقیه میگی و میخندی بگو چرا با من حرف نمیزنی و شوخی نمیکنی مگه نمیدونی زنا نیاز به حرف زدن ...

من یه جوریم که عصبی میشم هر چی به دهنم میاد میگم. ولی هر مدلی که بگی این حرفا رو بهش گفتم با دعوا با قهر با محبت با دلسوزی و .... کلا انگار نمیشنوه منو نمیبینه

عزیزم توام معلومه خیلی آدم حساسی هستی و کلی چیزای ریز ریز تو دلت جمع شده ک ب این احساس رسیدی. هیچ کاری نمیشه کرد عزیزم. شعور نمیتونی یادبدی.‌یا خریدنی نیس واسش بخری. از من ب تو نصحیت

فقط ب فکر خودت باش

ب خودت برس

دوست جدید پیدا کن

تلفنی حرف بزن

برو بیرون اگه شده قدم بزن

ی کافه ای جایی برو

برو باشگاه

اجازه نده هیچکس و هیچ چیز اعتماد ب نفست بیاره پایین