2737
2739

دخترم ۴ سالشه. انگلیسی حرف میزنه. اصلا فارسی حرف نمی زنه ولی می فهمه و به انگلیسی جواب می ده. ترکیه زندگی می کنیم. حالا یک مشکل داریم حرف ک رو وقتی تلفظ می کنه اخرش صدای ق میده. مثلا کار رو می گه قار و ... حرف گ رو هم همین طور هست . مثلا گاردن رو می گه قاردن . البته اولش صدای ک یا گ رو می شنوم ولی در ادامه ق را اضافه می کنه . چی کار کنم ؟ شوهرم می گه ولش کن بزرگ بشه خودش خوب میشه ولی من خیلی نگرانم. بگم ما غرب ترکیه هستیم و کسی قاف نمی گه. اصلا ما رابطه ای هم با کسی نداریم تلویزیون هم نگاه نمی کنیم. 

من تا ۱۰سالگی حرف ر  رو ی تلفظ میکردم

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دختر منم چهار سالشه حرف ک و گ رو ق تلفظ میکنه فکر میکنم طبیعی باشه

ووای جدی می گی . نمی دونی چقدر نگران شدم هی بش می گم تکرار کن بعد خودم و پدرش رو لعنت می کنم چرا چند زبانه کردیمش.  

ووای جدی می گی . نمی دونی چقدر نگران شدم هی بش می گم تکرار کن بعد خودم و پدرش رو لعنت می کنم چرا چند ...

نه منم هی بهش گیر میدم تکرار کن ولی سختشه مثلا به گل می قل به کتاب میگه تتاب به کافی میگه قافی

خوشبحالت ترکیه هستی 

اونجا اوضاع چطوره ؟گرچنی اونحا هم هست ؟خوبه برای خرید بیاییم اونحا ؟

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا