2733
2739

سلام دوستان

لطفا اگر کسی در بنیاد ژنتیک خراسان رضوی در مشهد آزمایش آمینیوسنتز انجام داده برام بگید جای خوب و مطمئنی هست؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی گلم...آخه اونجا وقت گرفتم میخوام ببینم چجوریه

سلام.

من پیش دکتر برادران انجام دادن نمونمم بردم ازمایشگاه دکتر ایت اللهی

خیلی خیلی هم راصی بودم

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
سلام. من پیش دکتر برادران انجام دادن نمونمم بردم ازمایشگاه دکتر ایت اللهی خیلی خیلی هم راصی بودم

شما جدید رفتی؟ آره دکتر برادران رو بهم معرفی کردن اما چون مطب هست هزینه ش برام زیاد در میاد...شما چقدر شد تمام هزینه؟

2740
شما جدید رفتی؟ آره دکتر برادران رو بهم معرفی کردن اما چون مطب هست هزینه ش برام زیاد در میاد...شما چق ...

من سال۹۹رفتم.

کلآاین ازمایشو هیچ بیمه ای قبول نمیکنه عزیزم.

من بیمه تکمیلی هم بودم قبول نکرد.

از طفی مطب بری وقت بیشتری میزارن و عوارص بعد ازمایش کمتره.

من ۵۰۰پول نمونه گیریم شد دادم دکتر

۶۰۰پول ازمایشگاه دادم.

جوابش ۲۳روز طول میکشه

و ۲۴ ساعت باید بعد نمونه گیری استراحت مطلق باشی چون امکان پارگی کیسه اب هست

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
منم چند روزه دیگه باید انجام بدم...ولی تو مشهد نه...جایی دیگه....

عزیزم انشالله که بخیر بگذره و جواب خوب باشه

من آن تی و آزمایشم ۲.۹۲ شدم و دو تا سندروم های ریسک هست و خیییییلی ناراحت و نگران هستم اصلا حالم خوب نیس

من سال۹۹رفتم. کلآاین ازمایشو هیچ بیمه ای قبول نمیکنه عزیزم. من بیمه تکمیلی هم بودم قبول نکرد. از ...

الان من از بنیاد ژنتیک پرسیدم گفت یک و هفتصد میشه اما نمیدونم کل رو گفت یا فقط نمونه گیری...من الان موندم شهر خودم انجام بدم یا سه ساعت راه بیام مشهد،چون میگن بعدش استراحت باید باشم و مشهد جا ندارم باید برگردم

آخه شهر خودم نمیدونم آزمایشگاه خوبی برای تشخیص میفرستم یا نه 

2706