2733
2734
عنوان

رابطه زناشویی

1903 بازدید | 29 پست

سلام.خوب هستین بچه ها؟

من و همسرم ۸ساله ازدواج کردیم دوتا پسر داریم ۶ساله و 1ساله.

خیلی بی ذوق هستش اصلا بلد نیست نازمو بکشه یا بهم محبت کنه.

الان ۴ماهه ازم جدا می‌خوابه ،باهاش هم حرف میزنم میگه من دوست دارم میگه مگه آدم جدا بخوابه یعنی دوست ندارم همسرشو.میگم مگه میشه زن و شوهر جدا بخوابه اصلا قبول نمیکنه اهل خیانت و این چیزا هم نیست.ولی زیاد میره فضای مجازی موندم چیکار کنم چجوری بکشم سمت خودم😢😢😢کسی می‌تونه کمک کنه.خیلی از راهها و امتحان کردم ،خوشش نمیاد من بهش دست بزنم 

تعداد رای : 19
نظرسنجی
😏
8
42%
😢
11
57%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با یه مشاور صحبت کنه ، این کارش دلیلی باید داشته باشه، از نظر بهداشت و ظاهر به خودت برس عزیزم ، وقتی اون جدا خوابید توهم برو کنارش به یه بهونه بخواب،رابطه هم دارین؟

بی خیال ، بزار یه مدت برا خودش باشه، نترس خیانت نمیکنه، بزار آزاد باشه، فقط از نظر کلامی صبح ها محبت بهش رو بیشتر بکن، بزار این دوره کمون رو راحت طی کنه، یه دوره داره، پاپیچ نشی و محبت کنی، صبر کنی، درست میشه

2738

باید بهش بگی من نیاز دارم

بیایید یه کار کوچک برای فرج مولا بکنیم بعد از هر نماز ۱۰ باراَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بخوانیم..صلوات خاصه حضرت زهرا،،،اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.بارپروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد..................هرگز به مقصد نمیرسید،مگر آنکه همه‌ی راه را با همه احتمالاتش یکبار<حس>کرده باشید:)
2706