2737
2739
عنوان

علت مدفوع سفید در کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 111839 بازدید | 34 پست
حتماً ممنونم از همگی شما حداقل یکی دو نفر پیدا شدن که این مشکلات را طی کرده باشن و این تجربه را در اختیار دیگران بزارن
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام .. در زمانی که مدفوعش سفید میشه بادوم بهش ندادی ؟ چون مصرف بادوم رنگ مدفوع رو روشن می کنه
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2731
پسر من دو سه هفته اینجوری شد بردمش دکتر گفت مشکلی نداره.فقط مدفوع خونی نگران کننده است.دارویی هم نداد.خودش خوب شد
به بیابان شدم عشق باریده بود چنان که پای مرد در گل فرو رود .... پای من در عشق فرو می شد ...

ازدخترم منم همین طورالبته مصرف شیرگاوخیلی زیادخیلی وقته که ممدفوع ش سفید،منم نگران شدم ممکن مشکل کبدی داشته باشه دخترم یک سال دوماهش ازهمون دوسه ماهگی اینجوری بودازدوماهگی لعاب برنج شروع کردم

2740

عزیزم دختر چهارماهه است،چندوقته مدفوعش یک مقدار رنگش تقریبا سفید شده بود،وزن هم خیلی اضافه نکرده بود،بردمش بهداشت گفت دوهفته هفته دیگه بیار اگه وزنش اضافه نشه باید ازمایش بده

سلام دختر من 3سالشه از صبح سه مرتبه مدفوع کرده که اولی دو رنگ قهوه ای و سفید بود و دوتای دیگه کم و سفید بود

تو نت سرچ کردم چیرای وحشتناکی دذباره نشکلات کبد و توده و صفرا نوشته بود

الان نصفه شبه و من دارم سکته میکنم

کسی هست بتونه بگه ایا جای ترس داره یا این فقط یه دفع غذاست