2726
عنوان

علت مدفوع سفید در کودکان

111274 بازدید | 34 پست
با سلام دخترم 2 سال و 5 ماهشه و حدوداً یک ماهی است که به صورت مقطعی مدفوعش سفید رنگ می شود اما زیاد جدی نگرفتمش و گفتم شاید علتش این باشد که در طول روز شیر زیاد می خورد ، اما دیروز واقعاً تعجب کردم که مدفوعش نصفش قهوه ای و نصف دیگش سفید بود و این موضوع واقعاً نگرانم کرد . خواهش می کنم من را راهنمایی کنید !!!!!1 علت این موضوع چیست ؟
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مینا جون این را توی گوگل سرچ کردم آیا اگر این دلیلش باشد جای نگرانی است یا نه ؟
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
2728
عزیزم بعدازظهر نوبت گرفتم براش ببرمش پیش متخصص اما تا بعدازظهر نمی تونم آرامش دادشته باشم به خاطر همین از شما دوستان مشاوره خواستم بگیرم تا حداقل یک کمی آرام بشم ترنج عزیز نه سرما خوردگی نگرفته 15 روز پیش بردمش برای چک آپ و کلی ازش آزمایش گرفتن اما آزمایش مدفوع ازش نگرفتن خدا رو شکر همه چیش سالم بود به طوریکه دکترش گفت اصلاً نیاز به هیچ گونه مولتی و یا داروهای مکمل دیگه ای نداره
ترنج جان ممنونم که بهم آرامش میدی البته دخترم دیروز کمی بی اشتها شده بود و هیچی غیر از شیر نمی خورد
حداقل تا ظهر جای نگرانی نداره .... چون به احتمال خیلی قوی خوردن شیر زیاد (زیاد) باعث میشه.. گاهی چیز به جز شیر نمی خوره و رنگ مدفوعش سفید میشه... ولی اگه پیش دکتر مطرح کردین و پاسخی غیراز این دریافت کردین ... ما رو بی خبر نذارین..
2706