2737
2739

بستگی به خودت داره ولی من خودم دوست دارن لایت باشه با رژ جیغ

❌درخواست دوستی ندید لطفا❌   این عادلانه نیست که دوهفته نبودم ولی برای هیچکس مهم نبود😬🙄🤣                                                    برام دعا کنید لطفا اگر دعا کردید بگید براتون صلوات بفرستم

رژقرمز و سایه مشکی خیلی به من میاد.غالبا همیشه مبگم ساده ساده جتی مژه نذاره

این دفعه میخوام مدل ببرم بگم درست کنه خصوصا شنیون

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آرایش نود اغلب هم موهامو باز درست میکنن بازم بستگی داره فامیل درجه یک باشی یانع

درجه یک شامل کی ها میشه؟

خودمم باز دوس دارم اماااا من موهام اصلا حالت نمیگیره و زود باز میشه و اینکه سالنش خیلی تعریفی نیست و احتمالا باید گرم باشه میترسم با مو باز عرق کنم و همش خراب بشه.جنس موهام بیخوده

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
درجه یک شامل کی ها میشه؟ خودمم باز دوس دارم اماااا من موهام اصلا حالت نمیگیره و زود باز میشه و اینک ...

خواهر و مادر عروس داماد یا جاری  مثلما خیلی بیشتر آرایش میکنن تا خاله و عمه و دختر عمه و...

کودوم شهری؟سالن بهتر برو خوب اگه خوب نیست و قرار ب دلت نشینه یا خودت خودتو درست کن

سالن عروسی رو میگم خیلی خوب نیست..سالنش معمولیه اصلا نمیدونم کولر درست حسابی داره یا نه

عرق میکنیم و موهام باز باشه به نظرم خراب میشه زود

جنس موهام بده

2740
خواهر و مادر عروس داماد یا جاری  مثلما خیلی بیشتر آرایش میکنن تا خاله و عمه و دختر عمه و...

نه من ساده پسندم.فقط رژ قرمز دوس دارم اما لباسم سبزه

سالن عروسی رو میگم خیلی خوب نیست..سالنش معمولیه اصلا نمیدونم کولر درست حسابی داره یا نه عرق میکنیم ...

اها فک کردم سالن زیبایی رو میگی خوب یه شنیون بسته بکن با یه آرایش ساده با رژ قرمز به آرایشگر هم بگو خوب فیکس کنه ک باز نشه