2737
2734
عنوان

من واقعا اعتیاد دارم💔🙂کمک

282 بازدید | 13 پست

بچه ها واقعا اعتیاد شدید شدید شدید به گوشی دارم از 24 ساعت 23 ساعت تو گوشیم اصلنم دلم نمیخواد چشمم ضعیف بشه چیکار کنم ترخدا 😪بیاین گوشیو ازم بگیرید بشکنید منو بزارید کمپ ترک اعتیاد گوشی 😑🤕😂😂نه خدایی یه راه بگید بتونم کمتر با گوشی کار کنم😭😭😭

ستاره هابدون تاریکی نمیدرخشن:)🌱✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استفاده نکن🛃🚮

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
واسه خودت هدف بزار  سرگرمی پیدا کن   کلاس برو  کم کم تایم کار کردن با گوشیتو کم کن ...

نمیتونم همین چن روز پیس خاستم ی تایم بزارم ک توش حق ندارم ب گوشی دست بزنم اما زیر پا گذاشتمش 

ستاره هابدون تاریکی نمیدرخشن:)🌱✨
@دل_آویز   @یکدانه_هسدم    

درس و کار و زندگی نداری؟ تو الان توی بهترین سنی هستی که می تونی آینده ت بسازی عمرت تلف نکن پشیمون میشی

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2738

بزلر کنار برو یه هنر یاد بگیر و خودتو سرگرم کن بدرد ایندت هم میخوره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c