2752
2734
عنوان

به بچه ۵ سالم چی بگم؟ خیلی نگرانم

117 بازدید | 11 پست

امروز بخاطر یه مشکلی مجبور شدیم موهای دختر ۵سالمو از ته بزنیم. عصر رفت دم در بچه های همسایه باهاش برخورد خوبی نداشتن و تردش کردن و مسخرش کردن. نهایتش اینه دیگه اجازه ندم دم در بره فعلا و اگه حوصله اش سر رفت  ببرمش پارک. ولی نگرانم بیرون هم ببرمش از بچه های دیگه همین رفتار رو ببینه .کلی گریه کردم همشم میگه مامان برم با بچه ها دوست بشم؟ نمیدونم چطوری بهش بگم که غصه نخوره وقتی بچه ها عکس العمل خوبی نشون نمیدن.اخه ۵ سالشه و بشدت اجتماعیه ولی بچه ها درک درستی ندارن که تباید مسخره کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ای واای... انشالله زودتر مشکل برطرف بشه.

یه مدت پیراهن و لباسهای خیلی دخترونه تنش نکن. یه کلاه خوشگل یا روسری لطیف و نازک هم براش بگیر

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.
اگر شپش گرفته باشه براش خیلی راحت توضیح بدید دلیل تراشیدن موهاشو دیگه ۵ساله به این درک میرسه

دلیلش رو خودش میدونه منظور من چیز دیگه ای بود خودش با کوتاهی موهاش مشکلی نداره چون توجیح شده. منظورم اینه تو این مدت میخوام ببرمش بیرون در مورد اینکه بچه ها ممکنه رفتار خوبی نداشته باشن چی بهش بگم؟

دلیلش رو خودش میدونه منظور من چیز دیگه ای بود خودش با کوتاهی موهاش مشکلی نداره چون توجیح شده. منظورم ...

خوب منم دارم میگم اگه اینقد عاقله که متوجه هس اینم میفهمه که چون ظاهرش کمی تفاوت پیدا کرده با بقیه ممکنه مورد آزار کلامی قرار بگیره بگو که مدتی هس و زود این دوره تموم میشه 

فقط و فقط با صحبت میتونی قانعش کنی 

دستمال سر بخر یا توربان بزنه

من همیشه به دخترم یاد دادم اگه یه بچه ای رو بیرون دیدی که با بچه های دیگه فرق داشت نباید مسخره کنی. حالا بچه خودم مسخره شد.قلبم به درد اومد.... خیلی گریه کردم کاش مادراشون یاد داده بودن به بچه هاشون