2752
2734
عنوان

یه مردی دنبالمه

256 بازدید | 19 پست

من میرم عصرا پیاده روی صبحا هم بعضی روزا امتحان دارم ،بعد مدرسم دوره و مامانم میرسونه منو چند وقت دقت کردم یه مردی دنبالم بود با ماشین دنبال ماشین مامانم ،ماشینشم پژو بود 

یا گاهی میرم پیاده روی عصرا یا استخر و.. میبینم اونم داره میاد،ضایع نیست ولز معلومه پشت منه ،یا میرم پارک با دوستم خواهرم که کوچیکه رو ببریم پارک بازی کنه نزدیک خونمونه پارکه یه بار اونم اومد ،اینم بگم همیشه نیستا ولی زیاد پیش میاد که باشه بعد تکیه داده بود به سرسره ها منو نگاه میکرد ،زل زده بود به من 

میخواستم برم باهاش دعوا کنم دوستم نذاشت از یه طرفم میترسیدم ،بعد که ما اومدیم بریم دیگهه ندیدمش وسط راهه خیلی عقب تر ماشینشو دیدم 

اینم بگم نه خوشگلم ،نه هیکل دافی دارم نه هیچی ،یه دختر معمولی با قد و هیکل معمولی و لاغر و پوشش معمولی ،سنمم کمه ،سرمم تو درس و مشقمه 

بنظرتون فازش چیه؟چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توهم زدی فرزندم

آخه مگه میشه ؟اولش خودمم گفتم توهم زدی مگه بیکاره یا مگه فیلمه 

ولی آخه خیلی عجیبه که تا برمیگردم با خودشو با ماشینشو میبینم گاهی ولی زیاد پیش میاد

آخه مگه میشه ؟اولش خودمم گفتم توهم زدی مگه بیکاره یا مگه فیلمه  ولی آخه خیلی عجیبه که تا برمیگ ...

دیگه بدون مادرت جایی نرو خطرناکه تو این دوره و زمونه

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....
دیگه بدون مادرت جایی نرو خطرناکه تو این دوره و زمونه

آخه چرا افتاده دنبال من؟

ما خانواده مون اصلا دوستی نداریم  هیچ دوستی که بخوایم رابطه داشته باشیم ،بعد اگه خیلی چیز خاصی بودم یا بابام پولدار بود میگفتم دنبال یچیزیه ولی الان خیلی مبهمه