2752
2734
عنوان

دنده لج همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1539 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این که چند ماه نزدیکی نکرده ربطی به خیانت نداره شوهر منم تو این شش ماه فقط سه بار نزدیکی داشتیم ولی من هفته ای دوبار سعی میکنم ارضا بشه تا راضی باشه
عشق مامان ستایش جونم 😘😘عمر باباش محمد جونم😘😘
نمیدونم ما زنای بدبخت ( بلا نسبت شما ) تاکی باید از دست این مردا بکشیم! اصلا مرد خوب وجود داره یا یه افسانه ست
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
قبول نمی کنه امتحان کردم آدمی نیست که با این حرفاجواب بده معمولا با غذا نذاشتن درست میشه می ترسم به خانواده ش یا خانواده م کشیده بشه قضیه باباشم دوتا سیمداره امااون برا اینکه قبض موبایل کاریش و باید از محل کارش پول کنه رفته یکی برا محل کارش خریده
صدفی جان چقدر خوبی شما ! روشت عالیه!!
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2706