2733
2734
عنوان

دنده لج همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1539 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

غسل صبر بگیر به نیت حضرت زینب. و از خدا بخواه هیچ کس و هیچ چیز آرامشت رو بهم نریزه.
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷
سلام زری جون. امیدوارم حالت بهتر شده باشه شاید بخاطر دوران بارداریت الان حساستر شدی من شوهرتو نمیشناسم درکت میکنم اما رفتارت غلطه. . . باعث میشه پنهان کاری بیشتر بشه سعی کن باهاش دوست باشی منطقی باهاش حرف بزن هر چی به ما گفتی به خودش بگو بگو که خیلی دلخوری بگو بهش اعتماد داری اما خودشو بذاره جای تو امیدوارم حل بشه خبرشو بهمون بده
و خدایی که در این نزدیکیست. . .