2737
2734
عنوان

نظرتون؟!

80 بازدید | 13 پست

سلام به همه 

ازتون نظر میخواستم 

من میخوام موهام رو بزنم موهام بلنده تا زیر باسنم 

میخوام بزنمشون چون توی این هوای گرم خیلی سخته و ما شمال زندگی می‌کنیم همش عرق میکنه زیر موهام. از طرفی هم موی کوتاه در نظرم نشونه ی  دختر های مستقله. یه چیز دیگه هم هست میخوام بفروشم موهامو برای خودم هر چقدر شد طلا بگیرم حتی یه کوچولو. دوست دارم یه چیز کوچیک داشته باشم از خودم برای خودم چون طلا ندارم هیچی و یه دلیل دیگه اینکه وقت نمیکنم ازشون رسیدگی کنم درس دارم سال  دیگه کنکور دارم و حتی وقت نمیکنم که زیاد تو تابستون حمام برم بعد با حجابم همش میکنم موهامو توی مانتوم حتی تو مدرسه و همش پخمه میشه و از گرما میپزم تازه چادرهم میذارم

بعدشم زیاد اهل مهمونی رفتن نیستم و کسی هم نمیاد که موهام رو ببینه. 

حالا دلایلی که دو دلم میکنه تا نزنم: 

اینکه میدونم هر دلیلی هم که برای زدنش داشته باشم روز بعد عین چیز پشیمون میشم و گریه میکنم حتی وقتی بهش فکر کردم هم گریه کردم و اون شب موهام رو بغل کردم و خوابیدم. 

و دلیل بعد اینکه دوستام میگن موهاتو نزن خیلی قشنگه و لخته. 

ببینید با وجود اینکه پشتت بلنده ولی جلوش رو کوتاه کردم و بهم میومد و اینکه من یه خورده تپل هستم و موی بلند هیکلم رو بنظرم بهتر نشون میده. 

خوب حالا نظر شما چیه؟! 

نظرم نظرته😂😂

بزن بره بابا. الان همه بلاگرام کوتاهن حالشو ببر

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینو از کجا در اوردی که موی کوتاه نشونه مستقلیه؟

واقعا یکی از چرت ترین تفکراتی بود ک خوندم 

هرکسی که امضامو میبینه برای شفای پسرم صلوات بفرسته دعا کنید تاپسرم زودی خوب بشه❤❤❤
اینو از کجا در اوردی که موی کوتاه نشونه مستقلیه؟

همه جا میگن من توی ذهن خودم بود تو نتم خوندم و اینکه توی فیلم ها هم حتی اینطوریه کلا برم این نماد مستقلیه

یه جوری انگار ناخواسته فکر میکنی که کسایی که موفقن وقتشون رو صرف این چیزا نمیکنن

2738
منم...والا ما شیش صبح بلند میشیم میریم سرکار مثله چی جون میکنیم میایم خونه کارای خونم هست اینا ب دخت ...

دقیقاااا من موهام خیلیم بلنده همه جا ب مستقل بودن معروفم والا 

هرکسی که امضامو میبینه برای شفای پسرم صلوات بفرسته دعا کنید تاپسرم زودی خوب بشه❤❤❤