2737
2734
عنوان

دکتر سوسن عزیز محمدی

8618 بازدید | 10 پست
سلام من بین انتخاب دو تا دکتر موندم دکتر عزیزمحمدی یکی از انتخابهامه پیششون یک بار رفتم به نظرم خیلی خوب اومد. میشه لطفا دوستانی که با خانم دکتر عزیزمحمدی سابقه زایمان (سزارین) داشتند بیان و برام تعریف کنن. من بین بیمارستانهایی که خانم دکتر زایمان می کنن بیمارستان لاله رو انتخاب کردم. ممنون میشم اگه بگید کد.م بیمارستان با خانم دکتر زایمان داشتید و چطور بوده . خانم دکتر به موقع اومد . برای ویزیت بعدی کی اومد . چقدر موقع زایماندلگرمی میده و هوای مریض و داره.
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...
من با خانم عزیز محمدی بیمارستا پاسارگاد سزارین کردم فوقالعاده هست خوبی‌هاشون=تبحر بالا تخصص فوقالعاده اصلا پولکی نیست با ایمان بدی‌هاشون=یه خورده بد اخلاق هستن البته بد اخلاق نه سر سنگین بر خورد میکنن یه چیزی رو نباید ازشون دوبار بپرسی و همراه هم اگر میبری باید فقط همراهت یاشه و اون سوال نکه
مرسی یاس کبود جون . وای خوب شد گفتی من مگه میتونم به مامانمبگم سوال نپرس !!! البته خانم دکتر ، از قدیم دکتر مامانم بوده و کاملا میشناستشون. الان که دیگه پاسارگاد زایمان نمیکنه . زیرمیزی هم نمیگیره درسته!؟ جای بخیه هات زود خوب شد ؟ دردت چند روز بود . خانم دکتر بعداز عمل کی اومد پیشت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخیه‌هام آره خدارو شکر زود خوب شد فکر کنم چند روز بعد رفتم مطبش اونجا واسم کشید من ساعت یازده ظهر پنجشبه سزارین کردم فرداش جمعه ساعت 10 اومد بالاسرم گفت اگه هر وقت ببخشید شکمم کار داد مرخصم منم ساعت 1 شکمم کار داد و مرخص شدم در مجموع من خیلی ازش راضی هستم خیلی در بدنیا آوردن بچه تبحر داره اکثریت بچه‌ها تو راه آب میخورن و معدشون عفونت میکنه ولی بچه من اصلا اینط.ری نشد اهل زیر میزی هم اصلا نیست حسن بزرگ بعدیش اینه که خیلی تو زمان زایمان دقت به خرج میده که این واسه وزن گرفتن خیلی اههمیت داره انشاا.. بسلامتی باشه
2728
یاس کبود خیلی لطف کردی ازت سپاس گذارم. یه سوال دیگه ببخشیدا ... نمیشد بخیه ها جذبی باشه؟ من از کشیدن بخیه میترسم .. سوند برات وصل کردند درد نداشت . بیحسی بودی یا بیهوشی . رو شکمت فشار دادن بعد زایمان؟!
ببخشید عزیزم چند روز نت نبودم سوند وصل کردند واسه بیهوشی خودش نظرش این بود که بی حسی باشه ولی من چون میترسیدم گفتم نمیخوام و بیهوش کرد به نظر خودت می پرسه بی حسی بعدش نباید تکون بخوری و الا سر درد بد روت می مونه به خاط همین بی هوشی راحتر هست در مورد بخیه جذبی هم من چون قبلش عمل کیست کرده بودم پیش دکتر ماپاک که خدا لعنتش کنه خواستم واسه سزارین هم روی همون خط عمل کنه که گفت نمیشه و باید کشیدنی باشه اگه تا حالا عمل نداشتی فکر کنم میشه جذبی باشه

سلام،خواهش میکنم  مثل من خودتون رو الاف این دکتر ناشی و...چی بگم والا نکنید.علی الخصوص در مورد ناباروری و بیماری زنان ،یک سال تموم کلی پول ویزیت و انواع تست و آزمایش و بستری تو بیمارستان هیچ و الاف شدن و تشخیص نامعلوم هم یک طرف،اخرشم یکسال زمان تلف کردم .

2738
دکتر بسیار بدی هستند مدیر نالایق تر

خدا لعنتش کنه که انقدر عوضی و بی مسئولیته نه برای جون مردم نه پول مردم نه وقت مردم هیچ ارزشی قائل نیست میدونم از مدت تاپیک خیلی گذشته ولی خواستم تجربمو بگم که بقیه مثل من اسیر این دکتر نشن