2733
2739
عنوان

بفرمایید شام دیشب (شام اخر)

2047 بازدید | 41 پست
دوباره رسید به شام اخر
باز دوباره یه ادم حیله گر
هفته پیش فرزانه و پیازش
این هفته هم همسر حقه بازش
اون یکی امتیاز نداد به یاراش
این یکی حیله ها میکرد با کاراش
نه شام میخوردن نه پیاز و مشروب
نه این که دادن دو تا نمره ی خوب
نه خرما خوردن نه دسر نه چایی
پست تر از اینا ندیدم خدایی
اون یکی جنس روسریش که لیز بود
این اقا سامان که حسابی هیز بود
اشتباه اومدن بفرماید شام
این دو تا پول پرست ننگ بد نام
دارم تعجب میکنم که این دو
چه طور خریدن بلیط تورنتو
گمون کنم وقتی بودن تو مشهد
گدایی کردن توی صحن و مرقد
کاسبی خوب بود تو شبای احیا
پول سفر اینجوری شد مهیا
عزم سفر کردن و عزم خارج
با طرح وبسایت در ارن مخارج
میخوان که چاپ کنن کتاب دوتایی
اسمش چیه؟ روشهای گدایی
کودکی ام را دوست داشتم،روزهایی که به جای دلم سر زانوهایم زخمی بود.................
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ﭼﻘﺪﺭ ﺯﻥ ﻭ ﺷﻮﻫﺮ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻣﯿﻮﻣﺪﻥ ﺗﻮ ﺑﺪﺟﻨﺴﯽ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
2706