2733
2734
عنوان

چه جوری به پسرم انگیزه بدم

533 بازدید | 30 پست

سلام دوستان پسرم چهارده سالشه کلاس هفتمه  نیمه اول خوب بود ولی نیمه دوم گند زد به درساش ریاضیش تجدید شده الان باباش میگه نمیذارم بخونی باید بیاد پیش خودم کار کنه پسرم میگه میخوام درس بخونم میگه جبران میکنم ولی باباش حرف حرف خودشه میگه تنبل از ترس کار کردن میگه میخوام بخونم این درس خوندن نیست این میخونه 

منم دوست دارم بخونه 

دیروز گریه میکرد میگفت بابام اعتماد به نفسمو میاره پایین میگفت خودم هم میدونم امسالو خراب کردم

چیکار کنم چه جوری به پسرم انگیزه بدم درس بخونه میترسم سال دیگه هم همین آش  و کاسه باشه اونویت باباش مغزمو میخوره که اگه من نبودم الان پیش خودش  بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خداییش حرف شوهزت خیلی درسته بچه ای ک درس نمیخونه باید بره یه حرفه ای یاد بگیره تو اون زمینه متخصص بشه و کسب و کاری راه بندازه .. ولی دیگه دیپلم رو حداقلش باید بگیره

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
2738

باید زودتر از این ک تجدید بشه براش، معلم می گرفتین، کلاس تقویتی میزاشتین ک به اینجا نرسه، حال‌ام با شوهرتون صحبت کنید ی فرصت دیگه بهش بده، ولی ولش نکنین، در کنارش، باشین، تو درسایی ک ضعیفه، معلم بگیرین تا قوی بشه

بگین چکار کنم😔

خب بگو الان بخونه ک قبول شه 

بعد از سال بعد درساشو زیر نظر خودت بگیر مثلا هر درس ک هر روز داست ازش بپرس مرور کن نزار ب حاله خودش پسر بچه رو باید هل داد وگرنه بیخیالن

به نظرم با همسرتون حرف بزنید 

چون بچه به پدر و مادرش مینگره و الهام و انگیزه میگیره ازشون 

از پدرش بخواین باهاش حرف بزنه 

نه اینکه بهش استرس وارد کنه 

به نظرم یه سفر هم مفیده 

تو سن عادیه 

همه نابغه و انیشتین نیستن 

گاهی وقتا درسا افت میکنه و نمره ها کم!

شایدم چیزی اذیتش میکنه 

باهاش حرف بزن

پدرش الان چون عصبی شده اینو میگه ..باهاش حرف بزن وقتی آروم شد در ضمن ریاضی ضعیف بود خب قبل امتحانش کلاس تقویتی میزاشتی تا کمک بشه بهش الآنم دیر نشده کلاس تقویتی بفرستش خودتم تنهاش نزار کمکش کن ...تابستون هم بره همراه پدرش چه اشکال داره 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

به عنوان یه کنکوری که داره درس میخونه میگم که بزرگ ترین عامل درس خوندن و کم نیوردن من آرامش خاطر و حس خوبیه که مادرم وقتی حس میکردم دارم کم میارم بهم میداد...هیچ وقت بهم سرکوفت نزد تو دوران افت تحصیلیم و همیشه مشوقم بوده

دارم تلاش میکنم شاد و خوشبخت دو عالم باشم🌸🌷
به نظرم با همسرتون حرف بزنید  چون بچه به پدر و مادرش مینگره و الهام و انگیزه میگیره ازشون  ...

گفتم بخدا قبول نمیکنه من میتونم هر جور شده امسالم بت نامش کنه ولی میترسم پسرم دل به درس نده نیمه دوم نمره مستمریس هم خوب نبوده کلا

2706