2733
2739
عنوان

سفت شدن شکم تو باداری

1069 بازدید | 28 پست

سلام 

من ۲۹هفته م ،از یک ماه پیش شکمم سفت و شل میشه رفتم بیمارستان معاینه و اینا انجام دادن گفتن چیزی نیست ،،تا الان ک از چهارشنبه تا دیروز بیمارستان بستری بودم چون فشارم افتاد دیگ مرتب نوار قلب میگرفتن ولی انقباض نشون نداد.دیگ نگفتم شکمم سفت میشه ترسیدم معاینه کنن

یعنی خیالم راحت باشه ک نوار انقباض نشون نداده؟؟اصلا تو نوارقلب انقباض بدون درد هم داشته باشی نشون میدن؟

بله انقباض و سریع نشون میده موقع نوار هم شکمت سفت شد؟؟  اگر سفت شدنا انقباض باشن نشون میده&nb ...

نمیدونم،ولی از پرستارم پرسیدم ک همون لحظه باید انقباض داشته باشم ک نشون بده گفت هرگونه انقباضی کلا تو رحم باشه نشون میده،من سرپا ک هستم کل شکمم سفته انگار ب پوست شکمم فشار میاد گاهیم زیر شکمم ک بعضی وقتا خودم میفهمم حرکت بچه س گاهیم نمیتونم تشخیص بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه منم اینجوریم

در حدی که بار آخر دکتر دست زد به شکمم گفت خیلی سفته

و قرص ایزوکسوپرین رو برام تجویز کرد دو تا در روز

تو هم حتما به دکترت بگو شاید لازم باشه دارو‌مصرف کنی

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2728
عه منم اینجوریم در حدی که بار آخر دکتر دست زد به شکمم گفت خیلی سفته و قرص ایزوکسوپرین رو برام تجوی ...

منم قرص میخورم از خیلی وقت پیش،برا من دوبارم معاینه دستی انجام دادن بیمارستان ولی بازم انقباض گفتن نیست😕موندم چیه پس

عه منم اینجوریم در حدی که بار آخر دکتر دست زد به شکمم گفت خیلی سفته و قرص ایزوکسوپرین رو برام تجوی ...

چجوری به شکمت دست زد؟؟‌یعنی سرپا بودی دست زد گفت سفته‌؟؟یا دراز کشیدی

نمیدونم،ولی از پرستارم پرسیدم ک همون لحظه باید انقباض داشته باشم ک نشون بده گفت هرگونه انقباضی کلا ت ...

عزیزم گاهی هم خود بچه خودشو جمع میکنه

ا گ قبلش ورزش کار باشی و عضله ها شکمت سفت باشه بد تر 

انقباض از الان دیگه عادیه یکم داشته باشی رحم داره خودشو آماده میکنه 

اگر انقباض خیلی زیاد باشه خطر داره بدون درد هیچ خطری نداره عادیه 

اگ مثلا وایسادی انقباض داشتی بشین یا حالتتون عوض کن راه برو اینجوری... اگر ول کرد اوکیه

یا اگ سرد بود کولر روشن بود شکمتو گرم گرم کن یا از حموم ک میای گرم گرم کن شکمتو

تیکر یکسالگی گل پسرم  
2740
عزیزم گاهی هم خود بچه خودشو جمع میکنه ا گ قبلش ورزش کار باشی و عضله ها شکمت سفت باشه بد تر  ...

نه ورزشکار نیستم ک ولی لاغرم😅قبلش اصلا شکم نداشتم الان انگار داره بهم فشار میاد،کل شکمم انگار کش میاد سرپا ک هستم اذیت میشم میشینم یا دراز میکشم راحتم 

استراحت کن 10 هفته مونده  مث برق و باد میگذره

هعی خواهر ده هفته خودش یه عمره‌..پدرم در اومده دیگه تو این مدت چن روزم تو بیمارستان بستری بودم اینقد زایمان زودرس دیدم ک استرس ورم داشته

هعی خواهر ده هفته خودش یه عمره‌..پدرم در اومده دیگه تو این مدت چن روزم تو بیمارستان بستری بودم اینقد ...

عزیزم بد ترین چیز برا نینی استرسه سعی کن ارامش خودتو حفظ کنی توکل کن ب خدا 

خودش سالم و سلامت میز ارتش تو بغلت این روزا برات خاطره میشه

تیکر یکسالگی گل پسرم  
چجوری به شکمت دست زد؟؟‌یعنی سرپا بودی دست زد گفت سفته‌؟؟یا دراز کشیدی

من ۳۰ هفته ام

دراز کشیده بودم دکتر دست کشید گفت سفته

اما از وقتی قرصامو زیاد کرده انگار بهتر شدم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2706