2737
2734

سلام دوستان امروز خیلی به دعاتون احتیاح دارم 

شوهرم رفت به مادرشوهرم بگه میخوایم مستقل بشیم چند ساله با مادرشوهرم زندگی میکنیم قبلا هم گفتیم قبول نکرده

ممنون میشم هرچی دوست دارین صلوات سوره قران امن یجیب هر چی تونستین برام بگین دعا کنین قبول کنه

ممنون الهی خدا گره کارتون رو بازکنه به حق امام رضا

(اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری💚) منتظر معجزه ام به دعاتون احتیاج دارم دوستان 🧡 رب انزلنی منزلا مبارکاً و انت خیر المنزلین❤ اللهم اغفرلی الذنوب التی تحبس الدعا💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایشالاه به اون چیزی که میخوای برسی عزیزم ❤

مرسی گلم ان شالله

همچنین شما دوست خوبم

(اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری💚) منتظر معجزه ام به دعاتون احتیاج دارم دوستان 🧡 رب انزلنی منزلا مبارکاً و انت خیر المنزلین❤ اللهم اغفرلی الذنوب التی تحبس الدعا💜
2740

عزیزم چه ارتباطی به مادر همسرتان داره اصلا نیازی نیست بهش بگید یک مادر چقدر میتونه خودخواه باشه

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
چشم عزیزم. برات از ته دل دعا می کنم. اللهم صل علی محمد و آل محمد 

ممنون مهربونم الهی هر چی از خدا میخوای بهت بده

به مادر شوهرتون چه ربطی داره؟؟؟پول اجاره رو ایشون میخوان بدن؟

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2706