2737
2739
عنوان

میل جنسی ندارم کمکم کنید

2836 بازدید | 19 پست

خانوما من از اول میل جنسی نداشتم تازه ازدواج کردم دارو ام از عطاری گرفتم خوب نشدم.. همسرم خیلی خوبه از هر لحاظ ولی انقد بی میلم ک ازش بدم داره میاد دیگ دوسشم ندارم انگار ازش ایراد میگیرم میگم هیکلت داغونه موهات بده سمتم نیا.. خیلی دلش میشکنه.. چرا من انقد سردم اخه😔😔دکتری میشناسید بتونه درمان کنه اصن زندگی برام مسخره شده

چون سردی ترور شخصیتیش میکنی بدبختو؟؟منم سردم ولی هیچوقت اینطوری ب همسرم نمیگم شاید مشکلتون چیز دیگه باشه

❤درمــــن بـــدمــی مــن زنـــده شـــوم..یـــک جــان چـــه بـــود صــد جـــان مـــنــی..❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم دقیقا

🌟🌟🌟#در_سکوت_رشد_کن🌟🌟🌟.   _______________________________________________.    من میخام هرروز از دیروزم بهتر باشم                             من میتونم؛ یعنی بااااید بتونم🙂.                                      🎧دوس دارم دوباره اون پاهای خستت کنارم راه بیانو، دوس دارم دوباره تو واسه من بخونی منم بزنم با پیانو🎧                                                               
2731
2738
من فکر میکنم اسی اون محبت واحساساتی رو که میخاد از،طرف همسرش نمیگیره واسه همینه که میلی به رابطه ندا ...

نهعع واقعا اون خیلی خیلی بیش از حد مهربونه نمیدونم چرا من اینجوریم

اتفاقا چون خیلی جذاب بود و خوشگل قبول کردم ولی الان انقد کار میکنه ب خودش نمیرسه

اها خب همینجور که زنا ب خودشون باید برسن مردا هم باید همین کارو کنن دیگه تو بجای این که اینجوری تند بهش بگی آروم و با ملایمت بهش بگو برو حموم بگو دوست دارم موقعه رابطه مرتب باشی بوی خوبی بدی از این چیزا😑حالا بنظرت این که تو رابطه سردی بخاطر این که شوهرت ب خودش نمیرسه یا نه؟؟

هرشب رازیانه یه قاشق تو یه لیوان ابجوش بریز و 

بذار ده دقیقه دم بکشه یه قاشق عسل بهش اضافه 

کن و بخور بجز ایام پریودی تا چهار ماه هرشب بخور 

عالیه حتما حتما انجام بده

شکوفه سنجد دم کن بخور یا عطر سنجد بو کن 

خوراکیای گرم بخور مثل خرما.. موز.. چهار شیره 

سویق سنجد...حلیم.. گردو... 

اینا رو مصرف کن سردیجاتم نخور مثل ماست دوغ 

شیر اگه شیر خوردی حتما با خرما یا عسل بخور 

و در نهایت به یه پزشک طب سنتی مراجعه کن حتما. 

و از پیج زیر هم اگه خواستی شاه غذا تهیه کن برا 

ضعف جنسی خوبه 95 قیمتشه چند بسته بخر بخور

عطر سنجد هم دارن که برای سردی جنسی خانوما 

خوبه اگه خواستی بخر. 

ان شالله که مشکلت حل شه عزیزم 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2706