2752
2734
عنوان

بی بی چک مثبت

663 بازدید | 47 پست

باورم نمیشه دارم مامان میشم😍

واسم دعاکنید ازمایشمم مثبت باشه 🥰

بچه ها به بی بی چک ویور اعتمادی هست؟ممکنه مثبت کاذب باشه؟نتونستم تحمل کنم صبح بزنم همین الان استفاده کردم

خدایا،راضیم به رضای تو…♥️

وای مبارکه عزیزم برای منم دعاکن

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آمپول کمک باروری زدی؟

بعضی آمپولا که الان اسمش یادم نیست هورمون حاملگی دارن و تا ده روز بعد تزریق مثبت کاذب میدن. 

اگر ازین داروها استفاده نکرده باشی به احتمال۹۹درصد بارداری

کاربر قدیمیم
مرسی عزیزم ان شالله به هرچی تو دلته برسی♥️♥️♥️♥️

عزیزم شما لتروزل مصرف کردی؟

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤
این کاملا مثبته مبارکت باشه  تو تاپیک های من یه گروه واسه تازه مامانا بیا مامانای آذر دی بهمن& ...

مرسی عزیزم ازمایشمم مثبت بشه به جمعتون میام😍😍😍

آمپول کمک باروری زدی؟ بعضی آمپولا که الان اسمش یادم نیست هورمون حاملگی دارن و تا ده روز بعد تزریق م ...

اره زدم ولی قبلش کاملا منفی بوده

2706