2737
2734
عنوان

😐😐محمد منو بلاک کرده 😂😂😂😂وا مصیبتا جررر خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 76 پست
😂😂😂 اصلا یک انسانی عجیبی بود  هرجا هست خدا به همراش باشه

🤣🤣🤣سیاستمدار بشه میهن خیش میکند آباد🤣

دوست عزیز من پست که از نظر خودم درسته رو میزارم و هیچ اعتنایی به مخالف یا موافق بودنت با اون حرف ندارم😊ریپلای شدن توسط افراد روشنفکر اکیدا ممنوع🚫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
😂😂😂 با اینکه یک سال کوچیک تر بود ولی اینقدر با سیاسسسسسست بود که نگوووو  کلا میگم که آدم ع ...

مبارک صاحاب آینده

مبارک مادر و پدرش در حال🤣🤣🤣🤣

دوست عزیز من پست که از نظر خودم درسته رو میزارم و هیچ اعتنایی به مخالف یا موافق بودنت با اون حرف ندارم😊ریپلای شدن توسط افراد روشنفکر اکیدا ممنوع🚫
مبارک صاحاب آینده مبارک مادر و پدرش در حال🤣🤣🤣🤣

با خانوادش صمیمی نبود 

باورت میشه میگفت حس میکنم مشکل دارم که به خانوادم خیلی وابسته نیستم بیچاره خانومم که باید با این مسئله کنار بیاد.

یا مثلا می‌گفت اجبار نمیکنم که بیاد خونه بابام و یا هرچند یک ماه شاید ببرمش .

اینارو میگفت نمیدونست اونموقع من چ ذوقییی میکردم😂😂😁🙄

با خانوادش صمیمی نبود  باورت میشه میگفت حس میکنم مشکل دارم که به خانوادم خیلی وابسته نیستم بیچ ...

چرا رفت؟؟ببخشید فضولیم گل کرد😁

2738
آها چ پسر باحالی 😂😍 خوشم اومد ..

واقعاً عجیب غریب بودش ، چندین سال باهم دوست بودیم از حدش بیشتر رفتار نمیکرد

یا مثلا میخواستم ببینم ظرفیتش چقدره ، یخورده اونجوری حرف میزدم خودش سریع بحثو عوض میکرد

خیلی آقا بود 

نادانی کردم من 😂😂😐

چرا رفت؟؟ببخشید فضولیم گل کرد😁

همش تقصیر نادانی و نامردی خودم بود.

چند سری بهم تذکر داد گفت دارم تو این دوستی یک طرفه و سرد اذیت میشم و میدونم هم چه کسی دلیل این سردیت شده .

ولی یک ماه بعد آخرین تذکرش گفت بهتره یک مدت ارتباط نداشته باشیم و با روی خوش از هم دیگه خداحافظی کنیم

همش تقصیر نادانی و نامردی خودم بود. چند سری بهم تذکر داد گفت دارم تو این دوستی یک طرفه و سرد اذیت م ...

چه بد😕

خواهرانه میگم خاک تو کلت از دستش دادی🤦‍♀️🤣

چه بد😕 خواهرانه میگم خاک تو کلت از دستش دادی🤦‍♀️🤣

من دانشگام شهر دیگه بود

ایشون هم شهر دیگه بود

اصلا نفهمیدم چجوری از همه چی سر در میاورد 

هنوزم نفهمیدم از کجا فهمید

من با یکی تو دانشگاه دوست شدم فک نمیکردم اینقدر صمیمی شیم.

عکس پسره و دوست صمیمی پسره که باهاش چت میکردم هم برام فرستاد.

خیلی پسر با محبتی بود و میدونست چه حرفایی بزنه و همیشه اعتدال داشت و اونجوری که فهمیدم ( مطمئنم ) اولین دختر جدی تو زندگیش بودم. دوستم میگفت با توجه به شرایطی که داره ولی خیلی از دخترا دوری می‌کنه 

2706