2737
2734
عنوان

شوهرم به خانوادم حرفایی زد که از خجالت مردم

| مشاهده متن کامل بحث + 5592 بازدید | 149 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای عزیزم  نمیدونستم اینقدر سخته  شما هم همسرت رو درک کن چون سردی هم تقریبا دست خودمون ن ...

چقدر تحمل ماهی یه بار،دو ماه یه بار، که باید باشه،البته دیگه اونم درخواست میده اکثرا رد میکنم، دیگه تقریبا بی حس شدم

برای شفام لطفا یدونه صلوات بفرست،ممنونم ازت
2742
خوب عزیزم یا باید ببینی علایقت تو رابطه چیه ازش بخوای برات انجام بده  یا اینکه اگر دکتر رغتی و ...

شاید 

چون وقتایی که دوستش دارم خیلی باهاش راه میام و راضی هست ازم 😪

برو بیخیالِ حالِ من...
عزیزم رفتارای هردوتون باعث ناراحتی بینشون شده مردا رو این قضیه خیلی حساسن اگه راضیش کنی مطمئن باش او ...

با این همه دعوا و  حرف طلاق 

نمیدونم انگیزه ای  برای ادامه زندگی هست یا نه 

برو بیخیالِ حالِ من...
اره عزیز

اگه بچه داری که اصلا به طلاق فکر نکن. خودتو درمان کن بهش برس تا اخلاقش خوب بشه. دیدی که همه بهت گفتن این مساله واسه مردا مهمه. کینه ها رو هم بخاطر بچت بریز دور، تو زندگی باید گذشت داشته باشی، 

2740

مردا این مورد خیلی براشون مهمه

اگ زندگیتو دوس داری و قصد جدایی نداری

سعی کن رو خودت کار کنی و درمان بشی

چون مسئله مهمیه تو رندگی مشترک 

میگی همش بهت میگه خب ینی دوست داره و براش مهمه

خدایی نکرده زندگیتون سرد شه خیانت کنه ک بدتره

گیرم هوای پر زدنم هست،بال کو؟🕊️
اگه بچه داری که اصلا به طلاق فکر نکن. خودتو درمان کن بهش برس تا اخلاقش خوب بشه. دیدی که همه بهت گفتن ...

اره عزیزم درست میگی 

چون میگه بچه بهت نمیدم 

منم مجبورم زندگی کنم به خاطر بچه ها

فردا میرم دکتر 

برو بیخیالِ حالِ من...
بله درست میگی 

خوراکی با طبع گرم و تر بخور .. سرچ کن .. بخودت عطر گرم و خوشبو بزن . بدنت تمیز و بدون مو باشه هر روز حمام برو و لسیون خوشبو بزن .. رنگهای  شاد و گرم بپوش . دمنوش گل سرخ بخور . گلاب بو کن . مشکلت حله .. موز . گوشت . سیر . فلفل . عسل و دارچین و زنجبیل . خربزه . غافل نشو 

مردا این مورد خیلی براشون مهمه اگ زندگیتو دوس داری و قصد جدایی نداری سعی کن رو خودت کار کنی و درما ...

😔

با اینکه دوستش ندارم اما طاقت ندارم به یه زن نگاه کنه 

برو بیخیالِ حالِ من...
2706