2733
2734
عنوان

دختر سه سالم ترسیده

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 49 پست

ما قبلا یه کار میکردیم وقتی بچه ترسیده بود ترسش می ریخت

یه آتش گیر یا یه چیز آهنی بزارین خوب داغ بشه

بعد نگه دار پشت سر بچه جوری که خودش نبینه

یهو فرو ببر تو ظرف آب که صداش بخوره به گوش بچه. 

بهت در خواست میدم شماره بهت میدم و لغو دوستی میزنم اینجا میگم شاید راضی نباشه شمارش پخش شه

یک عدد ❤ مهربان❤ هستم 😁😻بچه ها من یه دونه ❤ پسر ❤دارم گفتم بگم بهتون دروغ گو نشم😘...❤خدایاااااا خیلیییییی دوستتتت دارمممممم❤.میشه مراقب خانواده م باشی میدونی که نفسم به نفسشون بنده🙏❤🙏❤خدا جونم با اینکه سختی زیاد کشیدم ولی با دادن عشقم همه رو برام جبران کردی ممنونم ازت خدای خوبم🙏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما قبلا یه کار میکردیم وقتی بچه ترسیده بود ترسش می ریخت یه آتش گیر یا یه چیز آهنی بزارین خوب داغ بش ...

مم بچه بودم اینکارو کردن ، از همینم باز ترسیدم 😄

.♡You are enough. ♡                                                متاهل، عاشق موسیقی  ، فیلم و کتاب و هرچیز قشنگی...
بهت در خواست میدم شماره بهت میدم و لغو دوستی میزنم اینجا میگم شاید راضی نباشه شمارش پخش شه

عزیزم نمیدونم چجوری قبول کنم درخواستتو

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..
از دزد ترسیده و تاریکی خوب نمیشه هر کاری میکنم

چند وقت پیش بوده ؟؟

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

بچه رو دعایی نکن گلم.هر روز ب تعداد زیاد براش چهار قل ،آیت الکرسی وسوره حمد بخون و بهش فوت کن.آیه ی سی و سه سوره ی الرحمن رو هفتاد مرتبه بخون و روی آب بدم و از اون آب در چهار گوشه ی منزل بپاش و خودت و دخترت هم بخورید.صوت سوره ی بقره رو در منزل هر روز پخش کنید.واینکه بچه رو هر روز ببر پارک یا خونه ی مادربزرگ یا هرجا که بهش خوش میگذره  و از محیطی که ترسیده ی مقدار دورش کن.سرش رو گرم کن بعد از ی مدت فراموش میکنه.تو نت هم سرچ کن موارد مفیدی هست فقط دنبال دعا نویس نرو مادر.

بنظرم اثلا پیش دعا تویس نرو .

پسر من از زمان تولدش مشکل خواب شبانه داشت هر چی دعانوبس بردیم خکب نشد اخرش خودم از گوگل سرچ کردم از گفته های پیامبر نوشتم گذاشتم زیر سرش بعداز تقریبا یک هفته خوب شد خدا رو شکر.

توهم اینطوری بکن

خدا روزی رسان بی نهایت من است❤️خدایا شکرت بابت همه داشته هام.الحمدالله.🤲
2706