2733
2739
گلبرگ بخدا همون خودت بهترین کارو کردی دوتارو پشت هم آوردی . راحت کردی خودتو . من که اصن فوبیای باردا ...

اره این دو سال اساسی سرویس شدم ولی خب دیگه راحت شدم . الان با هم بازی میکنن یا دعوا ولی با هم سرگرمن دیگه .

خودمم گوش شیطون کر یکم راحت شدم 😩

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
اره این دو سال اساسی سرویس شدم ولی خب دیگه راحت شدم . الان با هم بازی میکنن یا دعوا ولی با هم سرگرمن ...

آره دو سال سختی رو کشیدی و دیگه راحت شدی  . دو تا هم با همن . والا کاش منم خدا ناخواسته میذاشت تو کاسم 😂😂

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره دو سال سختی رو کشیدی و دیگه راحت شدی  . دو تا هم با همن . والا کاش منم خدا ناخواسته میذاشت ...

دیدی اینقدر من باهات ازین شوخیا میکردم میگفتی خدانکنهه😆😆😅😅😅😅

دیدی اینقدر من باهات ازین شوخیا میکردم میگفتی خدانکنهه😆😆😅😅😅😅

آره والا . اشتباه کردم 😂

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
امیر علی شعر هم بلده بخونه؟

آره. چنتا شعر حفظه .. امیرعلی که از زبون میخوردت ..اینقد حرف میزنههههه سرمونو میبره . بعضی وقتا بش میگم امیرعلی مامان یه لحظه صحبت نکن ترو خدا .. یعنی وقتیم که در حال بازیه زمزمه میکنه «یدونه پسر دارم من . قند عسل دارم من . شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم  من ».. همون شعری که الهه فرستاد 😂

2738
آره. چنتا شعر حفظه .. امیرعلی که از زبون میخوردت ..اینقد حرف میزنههههه سرمونو میبره . بعضی وقتا بش م ...

من هیچ شعر بلد نیستم هروقت حوصلت کشید واسم بنویس😩😩😩😩

سلام دوستان

خوبین؟

چه خبرا

خیلی دلم واسه تک به تک تون تنگ شده دیگه تو تل  گرام که نیستین گفتم اینجا ازتون یه حالی بپرسم

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
سلام دوستان خوبین؟ چه خبرا خیلی دلم واسه تک به تک تون تنگ شده دیگه تو تل  گرام که نیستین گفت ...

سلام الهه جون خوبی عزیزم 

دخترو پسرت چطورن خوبن😍

منم دلم برات تنگ شده بود😘

سلام الهه جون خوبی عزیزم  دخترو پسرت چطورن خوبن😍 منم دلم برات تنگ شده بود😘

ممنون ما خوبیم

بچه های تو چطورن؟

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
بچه ها من جوجه دومیم از شیر و پوشک گرفتم💪💪💪

آفرین .خیلی کار خوبی کردی‌اولش شاید برات یکم سخت باشه ولی بمرور راحت تر میشی😉

2706