2737
2734

سلام دوستان من چند روزه زایمان کردم شوهرم اصن حواسش بهم نیست بهم توجه نمیکنه باهاش صحبت هم کردم گفتم زایمان کردم روحیم حساس شده بیشتر حواست بهم باشه ولی انگار نه انگار.... 

به نظرتون باید چیکار کنم؟ 

همش تو تنهایم میشینم گریه میکنم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مردا فقط به فکر خودشونن

چیزه مهمی نیست سعی کن به خودت و بچه برسی بهش فکر نکن برو پیشه خواهری یا مادرت خودتو سرگرم کن

منم تاز زایمان کردم شوهرمم مثل شوهر تو مکم توجه ی میکنه

چاره ای ندارم جز اینکه حالم خوب شه سرپا شم به بچم برسم

عزیز دلم منم تنها بودم افسردگی گرفتم

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2738
گفتم وقتی توجه نمیکنه دیگه چی بگم بیشتر از این احساس میکنم خودمو خورد میکنم

چند ماه دیگ کامل ب حالت عادی برمیگردی ولی تا اون موقع اصلا توجه نکن سعی سرحال باشی

دختر نازم خیلی دوست دارم ❤️دایانا❤️
عزیز دلم منم تنها بودم افسردگی گرفتم

حالتون خوب شده؟ من خانواده ام کنارم هستن ولی بیتوجهی شوهرم خیلی ناراحتم میکنه شب که همه خوابن میینم گریه میکنم یا وقتایی که کسی حواسش نیست... 

مردا فقط به فکر خودشونن چیزه مهمی نیست سعی کن به خودت و بچه برسی بهش فکر نکن برو پیشه خواهری یا ماد ...

واقعا چاره ای نیست، برام دعا کنید. نگرانم نکنه سرش جای دیگه گرم شده که حواسش به من نیست