2733
2734
عنوان

جداکردن جای خاب بچه#

91 بازدید | 4 پست

بچه ها دخترم ۴سالشه هنوز شبا پیشم‌ میخابه اصلا خاب راحت ندارم همش بهم لگد میزنه یا میچسبه بهم‌...چکار کنم‌‌بحابه تو اتاقش

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...

سوال منم هست. یه پسر ۴ ساله یه پسر ۲ ساله دارم از هردوطرف تا صبح میچسبن ب من. لگدها و بیدار شدن ها هم نمیزاره تا صبح راحت بخوابم

توروخدا راه حل خوب کی بلده؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببریدش تو اتاق خودش بخوابونیدش و چندشب خودتونم باهاش بخوابین و نصف شب بلندشین برین اتاق خودتون.... کم کم عادت میکنه

... و امید سرمایه ی آدمیست🍃🌱                                     اندر دل من تویی نگارا🥰💍                                                   خدای مهربان من، بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدن                 هدیه ی بهشتیت هستم نا امیدم نکن😍🙏                                  با احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببریدشون تو اتاق خودش بخوابونیدشون و چندشب خودتونم باهاش بخوابین و نصف شب بلندشین برین اتاق خودتون.. ...

اینکارو کردم جواب نداد نصف شب پا میشد میومد کنارم 

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...
2731
اینکارو کردم جواب نداد نصف شب پا میشد میومد کنارم 

جایزه و.... بهش بدین

کلا باید تو سن پایین تر جدا کنین

... و امید سرمایه ی آدمیست🍃🌱                                     اندر دل من تویی نگارا🥰💍                                                   خدای مهربان من، بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدن                 هدیه ی بهشتیت هستم نا امیدم نکن😍🙏                                  با احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.😊