2737
2739

دوستای گلم  مشورت کنین یکیتون تاپیک جدید بزنه بچه ها بیان اونجا اینجا رو بذارم قفل شه این طوری خیال سحر راحت تره به خواستش احترام بذاریم. 

تاپیک رو اگر گزارش بزنین حذف میشه با گزارش قفل نمیشه. حیفه که حذف بشه. 

فقط باید لینک بدم نی نی یار قفل کنه. 

و اینکه از داخلی ها من فقط روبیکا دارم اگر تصمیم گرفتین گروه بزنین  تو پیوی لینکش روبه منم بدین. 

و لطفا لینک یا نام کاربریتون رو فقط تو پیوی برا هم بذارین اینجا بذارین نمیشه پاکش کنین حواستون باشه. 

سحر هم گفت هر موقع حالش بهتر شد میاد ان‌شاالله.

لطفا پیامم رو دیدین لایک کنین تا به نی نی یار بگم قفل کنه تاپیک رو. 

هر کس تاپیک جدید زد من رو هم تگ کنه. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوستای گلم  مشورت کنین یکیتون تاپیک جدید بزنه بچه ها بیان اونجا اینجا رو بذارم قفل شه این طوری ...

منم روبیکا دارم 

نسبت به تعطیل کردن و یا قفل کردن تاپیک دیدگاهم یکی هست چون باید خود سحر جون باشه تا این تاپیک رسمیت داشته باشه...

هر چی شد ب منم اطلاع بدید. ایتا روبیکا بله و سروش و ... من دارم هر کدوم خواستید میام

2731
دوستای گلم  مشورت کنین یکیتون تاپیک جدید بزنه بچه ها بیان اونجا اینجا رو بذارم قفل شه این طوری ...

خودت بزن تاپبک فاطمه جان 

شبکه های اجتماعی نه ،من دوس دارم اینجا باشم مخفی شوهرم نفهمه

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

@نی_نی_یار_پنج  

@نی_نی_یار_پنج  

@نی_نی_یار_پنج  

@نی_نی_یار_پنج    

سلام عزیز تو خصوصی لینک اینجا رو براتون گذاشتم لطف کن قفل کن تاپیک رو استارتر دیگه نمیتونه بیاد و خواسته قفل بشه. 

2740
منو هم تگ کنید لطفا😔

یه تاپیک دارم به نام زنانی که کتاب می‌خوانند برای جوامع نابرابر خطرناک‌ترند 

بچه ها اونجان اگر تمایل داری بیا اونجا