2733
2734
چرا گزارش بزنیم حیفه اینجا یک اثر معنوی خیلی مهمه برامون 😔

آره عزیزم به سحر پیام دادم تو خصوصی گفتم با گزارش حذف نمی‌شه 

دیگه در هر صورت الان خواستش اینه  اگر بخواد تاپیک قفل باشه من نهایت میدم  نی نی یار قفلش کنه ولی حیفه که حذف شه 

امیدوارم سحر هم حالش روبراه بشه زودتر بیاد. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام فاطمه جون خیلی ممنونم از لطفت  به یکباره یک ماه تمام زندگیم از ریتم افتاد الان خدا کمک کر ...

سلام به روی ماهت 

توکل بخدا عزیزم الخیر فی ما وقع 

حتما خیری در این قضایا بوده عزیزم الحمدالله که ختم به خوبی شده و برگشتی به روال سابق زندگیت 

حال مامان و آبجی چطوره؟ 

بچه ها خیلی ناراحتم ولی سحر بهم گفت بگم تاپیک رو گزارش بزنین 

منم به نظرم گزارش برنیم 

راستی سحر واقعا قهر کرده از سایت رفته ؟

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
سلام سارا جون الحمدلله خیلی از فشار اون روزها کم شده این هفته زمان جراحی مشخص میشه

الحمدالله که شرایط روبراه شده

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
منم به نظرم گزارش برنیم  راستی سحر واقعا قهر کرده از سایت رفته ؟

نه عزیزم فقط فعلا ناراحته ازین وضعیت وشرایط روحی مناسبی نداره 

ترجیح داده یه مدت دور باشه. 

بذارین باهاش حرف بزنم اگر پیامم رو دید تو پاپیون ببینم نظرش چیه 

تاپیک قفل شه... حذف شه یا همین طور باز باشه وبچه ها ادامه بدن 

بعد تصمیم میگیریم سارا جان 

نه عزیزم فقط فعلا ناراحته ازین وضعیت وشرایط روحی مناسبی نداره  ترجیح داده یه مدت دور باشه.&nbs ...

بهش بگوایناموافق گروه بزنیم؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

دوستای گلم ،من با کسی قهر نیستم  .دیروز هم از فاطمه جون  خواستم که به شما بگه گزارش بزنید تا اینجا قفل بشه... ،چون می ترسیدم در نبود من ،کسی حرف سیاسی بزنه و این تاپیک حذف بشه.

لطفا از من دلگیر نشید ،منم دلم برای هم صحبتی باشما تنگ میشه ،  ولی الان حال دلم خوب نیست . قول میدم وقتی که شرایط عادی بشه، دوباره شاد و پرانرژی دور هم جمع بشیم .

این تاپیک رو به شما میسپارم .اگر دلتون خواست همین جا ادامه بدین ولی اگه تاپیک جدید زدین ،من  پیداتون می کنم .🌹

🌈در من چه میگذرد آن زمان که جهان در گذر است 🌈
نه عزیزم فقط فعلا ناراحته ازین وضعیت وشرایط روحی مناسبی نداره  ترجیح داده یه مدت دور باشه.&nbs ...

باشه عزیزم 

من به خاطر یک سری حرفا که زده شده ،گفتم بدیم پاک شه به خاطر همون وگرنه دلم نمیاد بترکه تاپیک

حرف بزن باهاش 

دوستای گلم ،من با کسی قهر نیستم  .دیروز هم از فاطمه جون  خواستم که به شما بگه گزارش بزنید ...

سنه قورباااان 

اوزووی ناراحات المه،تورو اینجوری ندیده بودم و واقعا ناراحت شدم که اینقدر ناراحتی 😞ناراحت نباش ،دلگیر نباش ،یک چیزایی رو نمیشه گفتو...

فقط زود برگرد پیشمون ،خودتو جمع و جور کن ،بچه هات میبینن ناخواسته وارد این ماجراها میشن،اونا باید تنها دغدغه شون الان فرمول ریاضی و درسشون باشه ،زود بیا دوباره در مورد کتابتمون روزمرگیامون حرف بزنیم فدات شم ،همین چند روز کم پیدا بودی جای خالیت دیده میشد تو مثل خواهر بزرگتر و دوست مهربون و دانا و عاقل مایی که وقتی میمونیم تو کاری ازت مشورت میگیریم ،دوستت داریم 

2706