2752
2734
منظورم زنده بودن تاپیری...حسرت جووونی که لذت بردم رو میخورم

آهان عزیزم زندگی همینه دیگه ،ما میریم پیش مردگانمون

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آهان عزیزم زندگی همینه دیگه ،ما میریم پیش مردگانمون

آره‌ درسته...تابوده همین بوده...دیگه ازحضرت زینب داغ دیده ترنداریم قربون دلش برم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
آره‌ درسته...تابوده همین بوده...دیگه ازحضرت زینب داغ دیده ترنداریم قربون دلش برم

من گاهی فک میکنم برادراش ،فرزنداش ،براذرزاده هاش ،پسر عموش ،همشون جلو چشمش از دنیا رفتن اونم با جنگ و سخت ،چه قدر خانم زینب قوی بود

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
من گاهی فک میکنم برادراش ،فرزنداش ،براذرزاده هاش ،پسر عموش ،همشون جلو چشمش از دنیا رفتن اونم با جنگ ...

خیلی اصلا نمیشه تصورکردتصورمش سخته

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
😢😢😢خدابیامرزدش ،پدرا کوهن برای دختراشون من همیشه مینرسم از این موضوع

منم این ترسو دارم

باید تا هستن قدرشون رو بدونیم

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
منم این ترسو دارم باید تا هستن قدرشون رو بدونیم

دقیقاً

من خیلی اذیتشون کردم

دقیقاً من خیلی اذیتشون کردم

منم قبلا آره 

ولی الان خداروشکر عاقلتر شدم حواسم بهشون هست

جدیدا یه کاری انجام میدم البته خودم ساختمش

مثلا یه چیزی میخام به جا اینکه نذر کنم 

میگم خدایا همچنین چیزیو میخام در عوض یه کار واسه مامان یا بابام انجام میدم

مثلا میرم خونه مامانم رو جارو میکنم مامانم دعا میکنه میگم مطمعنم خدا کارمو راه میندازه

یا میره خرید مامانم سنش بالاست کمکش میکنم و.... 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
منم قبلا آره  ولی الان خداروشکر عاقلتر شدم حواسم بهشون هست جدیدا یه کاری انجام میدم البته خود ...

چقدر تو خوبی آفرین بهت

منم هنوز خیلی باید رو خودم کارکنم مثلا قبلا یه جا می‌خواستیم بریم اصلا به خودم فک نمیکردم فقط واسم ...

خبمن تااون حد نیسم من فق رواین مساعل نامحرمی حساسم درصورتی ک همسرم خودش خیلی رعایت میکرد حتی میرفتیم خونه خاهرم شوهرمش نبود یساعت شوه م داخل نمیومد نمیدونم ورا رفت تواین چتا

منم هنوز خیلی باید رو خودم کارکنم مثلا قبلا یه جا می‌خواستیم بریم اصلا به خودم فک نمیکردم فقط واسم ...

خیلی خوبه که برای وجود خودت هم ارزش قائلی .آفرین 👏👏👏👏👏👏  .

اون کارهایی که قبلا میکردی به خاطر مهرطلبی بوده نه محبت .

2706