2733
2739
عنوان

منتظر خبر بارداریمم 😞 هزار جور علائم مثل همیشه. بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 53 پست
ان شاالله ک بارداری وای دوفاستونا چقد وحشتناک گرون شده😰 من توان خریدشو. ندارم ولی بدون این قرصه هم ...

آره آزادم هست. پدرم درومده

البته قبل عید خریدم به دلایلی دو ماهه مصرف نکردم

قیمت جدید ندارم 

کمر شکنه هزینه های ناباروری

دل آدم خیلی چیزا میخواد . ولی آدم نمیدونه چیکار کنه.
انقد استرررس نداشته باااااش یکم ریلکس کن میدونمم سخته ها ولی بببین من خودمم تنبلی داشتم وحشتناک کم ک ...

انشاالله که منم اتفاقای خوب برام بیفته

اره سر خودمو گرم میکنم انشاالله که خیره

چشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله ممنونم🌹

اسی تاپیکهای کاربرهای سالهای قبل روخوندی؟ گاهی طرف تاپیک زده که ۵ساله یا۴ساله منتظرم ناامیدم میری تاپیکهای بهدیشومیخونی میبینی یه تاپیک درموردبیبیچک مثبت داره😍دوتاتاپیک بالاترش زده تهوع بارداری😍۴تابالاترش زده نوزادم اینجوری گریه میکنه واونجوری میخنده تاریخهارونگاه میکنی میبینی طی یکسال این تاپیکهاروزده!  باورکن معجزه ها همین نزدیکی هستن💝

2742
اسی تاپیکهای کاربرهای سالهای قبل روخوندی؟ گاهی طرف تاپیک زده که ۵ساله یا۴ساله منتظرم ناامیدم میری تا ...

اینجوری که تاپیکا رو دنبال کنم نخوندم

امتحان میکنم حتما

یه پیج تو اینستا هست farzandnet اون داستان بارداری مردمو میذاره

سختی هاشونو میخونم ک اخر تونستن بچه دار بشن خیلی امیدوار میشم

2740

ان شاءالله به حق شش ماهه ی کربلا بارداری عزیزم 😍

منم منتظرم برام دعاکنید🌹

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
ان شاءالله به حق شش ماهه ی کربلا بارداری عزیزم 😍 منم منتظرم برام دعاکنید🌹

انشاالله هر دومون همین چند روزه به جاجتمون برسیم و نینی دار بشیم به حق شش ماهه کربلا و امام حسین ع🥰🌹

انشاالله هر دومون همین چند روزه به جاجتمون برسیم و نینی دار بشیم به حق شش ماهه کربلا و امام حسین ع🥰 ...

الهی امین عزیزم 

خدایا خودت دلمونو شاد کن😍

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
حق با شماست صبر میکنم انشاالله که خیره ولی این انتظاره و حس بد ناامید شدنه که اذیتم میکنه

درسته عزیزم حق داری که اذیت میشی. متوجه ام. 

انشاءالله که هرچه خیره و بهترینه برات پیش بیاد. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
درسته عزیزم حق داری که اذیت میشی. متوجه ام.  انشاءالله که هرچه خیره و بهترینه برات پیش بیاد.&n ...

فدای محبتت

انشاالله

2706