2733
2739
عنوان

هر شغلی خواستید برید جز

1000 بازدید | 62 پست

هر شغلی خواستید برید به جز برنامه نویسی

امروز بیش از ۸ ساعت کد نوشتم، احساس چشم دراومدگی مزمن دارم !!!

همه از دور فقط یه شغل می بینن که چقدر گوگولیه

ولی در باطن به شدت فرسایشی هست

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره کار هم ریخته ما هرشغلی بخوایم میتونیم بریم😃

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728
2738
درآمدش چطوره؟

بستگی داره واقعا

اینکه تو چه حوزه ای از کامپیوتر کار کنی؟

جونیور باشی؟ سینیور باشی؟

در کل خیلی بگی بالا، نه نیست

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
اره کار هم ریخته ما هرشغلی بخوایم میتونیم بریم😃

بستگی داره واقعا اینکه تو چه حوزه ای از کامپیوتر کار کنی؟ جونیور باشی؟ سینیور باشی؟ در کل خیلی ...

حالا جالبه به هرکی میگی دنبال کارم میگه برنامه نویسی به شدت درآمد و آینده داره

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید
من فکر نمیکردم گوگولی باشه ..

واقعا نیست

هر فیلدشم باشه، اندروید دولوپینگ اصلا گوگولی نیست   

همممهههه ی شغلا همینه سختیای خاص خودشو داره 

که اصلا به چشم نمیاد وقتی بری توش میفهمی چقدر سختی داره هر شغلی 

هیچ کار آسونی وجود نداره تو دنیا 

اگه اندازه ی زحمت مزد بدن خستگی آدم میره 

اگر نه واقعا فرسایشی میشه 

من واقعا از ته دل دلم برای کشاورزا خیلی میسوزه 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑
2706