2737
2734
عنوان

درد سینه +عکس

549 بازدید | 74 پست

سلام بچه ها حالتون چطوره من چند روزه این قسمت سینم سمت چپم درد میکنه البته قبلا هم بوده ولی پشت سرهم نبوده مثلا ماهی یه بار ده ثانیه اونم

اما دو روزه پشت سرهم درد میکنه گاهی

این قسمتش

نزدیک بغل اون خط قرمزی ک کشیدم البته اونجوری شدید نیست دردش 

و اینکه توی چند وقت اخیر خیلی استرس و اضطراب و ناراحتی کشیدم طبیعی یا برم دکتر

نوکش فقط😐😂😂

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"                                          #دکتر_کاتوزیان پدر علم حقوق ایران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشم میاد قرمزشم زدی😅😂😂😂

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2740