2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت روز دوازدهم انتقال

248 بازدید | 7 پست

خانما من روز دوازدهم بی بی زدم مثبت شد دوشنبه ازمایش میرم بنظرتون باردارم‍؟

هر شب با بوی تو ارام میگیرم با اینکه ندارمت تو را در کنارم..فرشته کوچک من کی میشود که بیایی

بله عزیزمممممم

مبارکتون باشه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاذب نیس بنظرتون؟

هاش سی جی که نزدین... چون گفتین انتقال... معمولا دوره ای که تخمک کشی میشه انتقال انجام نمیشه... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2728

التماس دعا برای منتظران دیدن بی بی چک مثبت... با خیر و عافیت و سلامت

هاش سی جی که نزدین... چون گفتین انتقال... معمولا دوره ای که تخمک کشی میشه انتقال انجام نمیشه...  ...

نه تخمک کشی اذر انجام شده الان دوازده روزه انتقال جنین دادم

هر شب با بوی تو ارام میگیرم با اینکه ندارمت تو را در کنارم..فرشته کوچک من کی میشود که بیایی
التماس دعا برای منتظران دیدن بی بی چک مثبت... با خیر و عافیت و سلامت

مرسی عزیزم دعا کن برام

مبارکت باشه عزیزم

فقط مراقب خودت باش کار سنگین نکن که جای نی نی محکم بشه... خدا حافظ تون باشه... به خدای حضرت محمد می سپارمت... 

2740