2733
2739

منم میخام ثبت نام کنم 

تا کی وقت هس؟

🌟🌟🌟#در_سکوت_رشد_کن🌟🌟🌟.   _______________________________________________.    من میخام هرروز از دیروزم بهتر باشم                             من میتونم؛ یعنی بااااید بتونم🙂.                                      🎧دوس دارم دوباره اون پاهای خستت کنارم راه بیانو، دوس دارم دوباره تو واسه من بخونی منم بزنم با پیانو🎧                                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط دیشب اخبار نوشت امروز سامانه باز میشه  تا کیش رو نگفتن شرایطشو نمیدونی؟

🌟🌟🌟#در_سکوت_رشد_کن🌟🌟🌟.   _______________________________________________.    من میخام هرروز از دیروزم بهتر باشم                             من میتونم؛ یعنی بااااید بتونم🙂.                                      🎧دوس دارم دوباره اون پاهای خستت کنارم راه بیانو، دوس دارم دوباره تو واسه من بخونی منم بزنم با پیانو🎧                                                               
فقط دیشب اخبار نوشت امروز سامانه باز میشه  تا کیش رو نگفتن شرایطشو نمیدونی؟

اونجور که تو خبرها دیدم برا تهران ۱۰۰میلیون هست که سود ۱۸ درصد هم هست(بی انصافا )که میشه ماهی ۲۵۰۰باز پرداخت هم ظاهرا ۵ساله هست فکر کنم آاخر هم اصل وام گرفته میشه 

2740
سقف افزایش اجاره یعنی چی اینجا نوشته؟

هرچه اجاره بالاتر باشه وام بیشتر بهش تعلق میگیره 

برا تهران بیشتره 

*

دوتا ضامن هم میخاد😑

شما موفق به ثبت نام شدی؟

صبح مدارکو بردیم کافینت سامانه باز بود ده دقیقه که گذشت گفت به مشکل خورده مدارکمونو گذاشتیم تا ثبت ناممون کنه

میگه چون روز اول همه دارن ثبت نام میکنن خیلی شلوغه