2733
2734
عنوان

گفتار درمانی پسر ۳ ساله

157 بازدید | 5 پست

تجربه ای از گفتار درمانی بچه ۳ ساله دارین؟ تا بحال پیش اومده که بچه ۳ ساله نتونه جمله های طولانی ۳ تایی و چهارتایی و بیشتر بگه، اگه تجربه داشتین چطور مشکل حل شد؟ من پسرم ۳ سالشه ، بند زیر زبونش خیلی به نوک زبون چسبیده بود و نمیتونست حرف بزنه، از وقتی بند برداشتیم خیلی راحت شده، ولی جمله های ۳ تاییش کمه، چکار کنم؟ 

سلام بند زبونش چجوری بود منم از وقتی دخترم بدنیا اومده احساس میکنم بند زبونش جلوعه البته الان یکم عقبتره ولی میخنده فک میکنم زیر زبونش یجور حفره داره الان نوزده ماهشه دو سه کلمه بیشترم حرف نمیزنه

سلام بند زبونش چجوری بود منم از وقتی دخترم بدنیا اومده احساس میکنم بند زبونش جلوعه البته الان یکم عق ...

چه خوب که زود متوجه شدی، من اصلن متوجه نشدم ، تا اینکه ۲ ساله شد، با شوهرم همش منتظر بودیم بند زبون بره عقب، ولی تا ۳ سال صبر کردیم ۳۵ ماهگی عمل کردیم، یه جراحیه خیلی سبک و بدون درد، اگه فک میکنی بند زیر زبونش خیلی جلویه ، حتمن دو ساله شد برو عملش کن، بیهوشی بچه ها مثل خواب مصنوعیه، اصلن هیچ عوارضی نداره، پسر من فقط از محیط بیمارستان و اون سرمی که بهش وصل بود میترسید، خود عمل اصلن مشکل نبود، اصلن خونریزی نداشت ، چون باعث تاخیر گفتاری میشه میگم که انجام بدی، اصلن نگران نباش، کاش اینا رو یه سال پیش بهم کسی میگف ، تا الان پسرم مشکل تاخیر گفتاری نداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب که زود متوجه شدی، من اصلن متوجه نشدم ، تا اینکه ۲ ساله شد، با شوهرم همش منتظر بودیم بند زبون ...

من اینجوری متوجه شدم که وقتی دو سه ماهش بود زبونشو وقتی میاورد بیرون نوک زبونش مثل قلب میشد سرچ که کردم فهمیدم بچه هایی که اینجورین بند زبونشون جلوعه الان خیلی بهتره ولی احساس میکنم این بند باید خیلی عقبتر باشه  شما عکسی نداری از قبل عمل زیر بند 

2728
من اینجوری متوجه شدم که وقتی دو سه ماهش بود زبونشو وقتی میاورد بیرون نوک زبونش مثل قلب میشد سرچ که ک ...

نه عکسی ندارم، ولی اگه زبونش هنوزم قلبی شکله، باید عمل شه، یعنی زبون گیر داره، اون خوب نمیشه که، منم منتظر بودم تا زبون رشد کنه ولی هیچی،،،

نه عکسی ندارم، ولی اگه زبونش هنوزم قلبی شکله، باید عمل شه، یعنی زبون گیر داره، اون خوب نمیشه که، منم ...

الان خیلی کمتر شده ولی من حسم اینه بند زبونش حلوعه،هربارم رفتم دکتر یادم رفت به دکترش بگم